از ظریف تا سلحشور را به «خندوانه» می‌آورم

عکس خبري - از ظريف تا سلحشور را به «خندوانه» مي‌آورم

مجری برنامه خندوانه گفت: این برنامه هیچ موضع سیاسی ندارد و تنها برای مردم برنامه تولید می‌كند.

به گزارش نما، رامبد جوان تهیه کننده خندوانه در نشست خبری که ظهر امروز در دانشکده خبر برگزار شده بود در خصوص این مجموعه توضیحاتی ارائه داد و گفت: قبل از ضبط برنامه تماشاچی‌ها را انتخاب می‌کنیم تا تکنیک و شرایط موجود در این برنامه را به آنها آموزش دهیم.

وی افزود: در سری جدید این برنامه 300 هزار نفر به عنوان تماشاچی ثبت نام کردند که ما در هر سری از پخش برنامه حدود 30 نفر از تماشاچی‌های سری اول را در میان آنها قرار داده‌ایم تا کار به صورت هماهنگ اجرا شود و همه تماشاچی‌ها تکراری نیستند.

جوان اضافه کرد: میهمانان برنامه آدم‌‌های شاخصی هستند که در حرفه خودشان فرد موفقی بوده‌اند و ما برای دعوت از این میهمانان یک معیار و اندازه ثابتی را در نظر گرفته‌ایم که طبق آن به پیش می‌رویم.

تهیه کننده خندوانه در خصوص سختی‌های برنامه‌های طنز توضیحاتی ارائه داد و گفت: در تولید سری اول 3 میهمان را دعوت و ضبط کردیم که اجازه پخش آن داده نشد و در سری جدید هم تا به امروز یک برنامه از میهمانان جدید را اجازه پخش به ما ندادند.

وی با بیان اینکه موضوع ممیزی در تلویزیون کاملا جدی است، گفت: من می‌خواهم که میهمانان در برنامه خندوانه راحت حرف بزنند که این حرکت احساس راحتی بیشتری به ما می‌دهد. سقف گفت‌وگوهای ما مشخص است که اگر زمانی بحث طولانی شد در تدوین آن مجبور به کوتاه کردن می‌شویم.

جوان افزود: موضع خندوانه با میهمانان معاشرت است و نه درگیری و چالشی.

وی در خصوص اضافه شدن کاراکترهای نیما و جناب‌خان تصریح کرد: ما در برنامه نیاز به یک ساز مخالف داشتیم که نیما را به عنوان نماینده آنها در این برنامه قرار دادیم. ایده اولیه این کار وجود داشت و این شخصیت در جریان برنامه به گروه اضافه شد. دلیل آن نیز نیاز برنامه به دادن‌ها و گرفتن‌های دو طرفه بوده است.

جوان اضافه کرد: محمد بحرانی و جناب‌خان در مجموعه «کوچه مروارید» حضور داشتند که چون این شخصیت مورد استقبال قرار گرفت از حضور آنها در سری جدید خندوانه نیز استفاده کردیم. بحرانی فردی بسیار خلاق، با هوش و فعال است.

مجری خندوانه اضافه کرد:استقبال از بخش کمدی‌ها و جناب‌خان‌ها در بازخورد برنامه بسیار بالا بوده است و نیما طرفدارهای خودش را دارد و خندوانه کلیتی دارد که مدام باید سرحال بود و انرژی مثبت منتقل می‌کند.

رامبد جوان د رخصوص اتهاماتی که برنامه خندوانه پیرامون سیاسی بودن این برنامه داده شده است، گفت: اتهاماتی که به داده می‌شود را جواب نمی‌دهیم. به این دلیل که شخصی نظری می‌‌دهد و می‌خواهد که آن را در بین رسانه‌ها و افکار عمومی رواج دهد که در این راستا نیز ما به نظر شخصی کاری نداریم و واکنشی نشان نمی‌دهیم.

وی افزود: هدف ما این است که همه اقشار تخصص‌ها، هسته‌دسته‌بندی‌ها باید وارد برنامه شوند و مردم آنها را ببینند که نخبگان و برگزیدگان چه میزان شاد هستند و آن را می‌توانند منتقل کنند.

جوان گفت: هفته‌ای یک شخصیت سیاسی به خندوانه می‌آوریم تا درباره شرایط شاد بودن و چگونگی انتقال آن به دیگران صحبت کند. بسیار علاقه‌مند به حضور محمدجواد ظریف، عباس عراقچی، وزیر بهداشت و فرج‌الله سلحشور در برنامه خندوانه هستم که از آنها نیز برای حضور در این برنامه دعوت کرده‌ام که بیایند و درباره شاد بودن با یکدیگر حرف بزنند.

مجری خندوانه گفت: برای من اولویت دارد که از چپ‌ترین، راست‌ترین و میانه‌روترین افراد سیاسی و فرهنگی دعوت کنم تا در این برنامه حضور پیدا کنند و درباره شاد بودن با یکدیگر صحبت کنیم.

جوان با بیان اینکه برنامه خندوانه هیچ موضع سیاسی ندارد، گفت: این مجموعه برای مردم و مخاطبان کشورش کار می‌کند و حضور جانبازان در این برنامه از افتخارات خندوانه است.

وی درباره فعالیت سینمایی خود نیز یادآور شد: در حال حاضر 5 فیلمنامه سینمایی در حال نوشتن است که در صورت فراهم شدن شرایط به سراغ آنها می‌روم که هر کدام از آنها زودتر آماده شد برای تولید آن اقدام می‌کنند.

۱۳۹۴/۳/۲

اخبار مرتبط