حمایت حزب الله از عملیات ارتش روسیه در سوریه

معاون دبیركل حزب الله لبنان در سخنانی گفت: روسیه تروریست های تكفیری كه زندگی مردم منطقه را مختل كرده اند را هدف قرار می دهد.

به گزارش نما معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی ضمن حمایت از عملیات نظامی روسیه در سوریه تصریح کرد: روسیه تروریست های تکفیری که زندگی مردم منطقه را مختل کرده اند را هدف قرار می دهد.

حمایت حزب الله از عملیات ارتش روسیه در سوریه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان امروز چهارشنبه در سخنانی حمایت کامل حزب الله از دخالت نظامی روسیه در سوریه را اعلام کرد. بر اساس این گزارش، وی در این زمینه گفت: روسیه در عملیات نظامی خود، تروریست های تکفیری که زندگی مردم منطقه را مختل کرده اند، هدف قرار می دهد.وی با اشاره به نقش مخرب غرب و در رأس آن آمریکا در حمایت از تروریسم در منطقه، اظهار داشت: این کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکایی ها بودند که موجب گستردگی تروریسم در سراسر منطقه شدند.

حمایت حزب الله از عملیات ارتش روسیه در سوریه

معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین با بیان اینکه تروریسم همواره متحمل ضربات سختی از سوی محور مقاومت شده است، تصریح کرد: این محور مقاومت بود که تروریست های تکفیری را از لبنان بیرون راند و شکست سنگینی را به آنها در مرزهای مشترک سوریه و لبنان تحمیل کرد. شیخ نعیم قاسم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات داخلی لبنان، گفت: در حال حاضر نیازمند وحدت ملی برای حل مشکلات کنونی هستیم.

۱۳۹۴/۷/۱۶

اخبار مرتبط