سرتیم «بادیگارد» به آئین اختتامیه می‌آید؟

پرویز پرستویی بازیگر با سابقه سینمای ایران به عنوان نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد نقش اول به آئین اختتامیه جشنواره می آید؟

به گزارش نما به نقل از فارس، با اعلام نامزدهای بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و عدم انتخاب فیلم «بادیگارد» در بخش های مهم این جشنواره از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه توسط هیات داوران واکنش های زیادی را برانگیخت. بسیاری از کارشناسان و اهالی رسانه نامزد نشدن فیلم در بخش های مهم جشنواره را انتقادات شجاعات ابراهیم حاتمی کیا از وضعیت فرهنگی عنوان کردند. اما فیلم در بخش های مختلف از جمله بازیگر نقش اول مرد (پرویز پرستویی)، بهترین فیلمبرداری (محمود کلاری)، بهترین موسیقی (کارن همایونفر)، بهترین صداگذاری (بهمن اردلان،علیرضا علویان)، بهترین چهره پردازی (ایمان امیدواری)و سیدهادی اسلامی (جلوه های ویژه بصری) کاندید دریافت جایزه شد.

به طور معمول از سوی مدیر تشریفات جشنواره فیلم فجر ساعات اولیه روز برگزاری مراسم اختتامیه به برگزیدگان بخش های مختلف و مهم از جمله بازیگری ، کارگردانی، تدوین، فیلمنامه و بهترین فیلم رای داوران اعلام می شود و از نامزد دریافت جایزه جشنواره فیلم فجر می خواهند تا برای دریافت جایزه خود در آئین اختتامیه حاضر شود. حال باید دید امشب در آئین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر پرویز پرستویی سرتیم «بادیگارد» به جشنواره خواهد آمد و اگر جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را از سوی داوران جشنواره فیلم فجر دریافت کند چه واکنشی در خصوص بی توجهی داوران به زحمات ابراهیم حاتمی کیا به عنوان کارگردان نشان خواهد داد.

بنابراین گزارش، آئین اختتامیه جشنواره فیلم فجر امشب (22 بهمن) در سالن اصلی برج میلاد برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲

اخبار مرتبط