بارش برف در جاده چالوس؛ «پیچ سرهنگ» سفید شد

رئیس مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در جاده‌های ۹ استان و آغاز موج بازگشت مسافران از عصر امروز خبر داد.

به گزارش نما نادر رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر گزارش‌های دریافتی از محورهای مواصلاتی سراسر کشور حاکی از بارش برف در محورهای اهر به تبریز، هشتگرد به زنجان و اهر به کلیبر در استان آذربایجان شرقی است و این شرایط برفی در محدود «پیچ سرهنگ» و تونل کندوان در جاده کرج به چالوس نیز گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین بارش باران در اغلب محورهای استان‌های گیلان، لرستان، ایلام، خوزستان، زنجان، اردبیل و آذربایجان غربی ادامه دارد و محور گیلان غرب در استان کرمانشاه نیز بارندگی گزارش شده است.

وی با اشاره به روان بودن ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور گفت: با توجه به اتمام تعطیلات این انتظار وجود دارد که از عصر امروز و صبح فردا شاهد موج بازگشت مسافران از شهرهای زیارتی و پرحجم شدن ترافیک در محورهای شمالی کشور باشیم که عصر روز فردا به اوج خود خواهد رسید از این رو تمهیداتی برای جاده‌های شمالی در نظر گرفته شده که در صورت پرحجم بودن ترافیک، اعمال خواهد شد.

۱۳۹۵/۹/۱۱

اخبار مرتبط