آغاز ثبت‌نام آزمون دكتری از سه‌شنبه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور گفت: ثبت‌نام برای آزمون ورودی دوره دكتری نیمه متمركز سال 96 از روز سه‌شنبه 16 آذرماه جاری آغاز و تا روز دوشنبه 22 این ماه ادامه دارد.

دکتر نما ، حسین توکلی در گفتگو با ایسنا نوشت: با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (PH.D) نیمه متمرکز سال 96 از روز سه‌شنبه 16 آذرماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و تا روز دوشنبه 22 آذرماه جاری ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: کلیه متقاضیان ضرورت دارد در این مدت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام به سایت این سازمان به نشانی WWW.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فوق اقدام کنند.

دکتر توکلی همچنین خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص ثبت‌نام برای آزمون دکتری نیمه متمرکز 96 فردا یکشنبه 14 آذر سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور همچنین در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 15 آذر جاری منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده این آزمون روز جمعه 6 اسفندماه جاری در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۹/۱۳

اخبار مرتبط