میرسلیم شنبه به اهواز سفر می كند

ستاد استانی مردمی انتخاباتی سیدمصطفی آقا میرسلیم در خوزستان اعلام كرد: آقای میرسلیم یكی از 6نامزد پست دوره دوازدهم ریاست جمهوری فردا شنبه 23اردیبهشت ماه جاری به اهواز سفر می كند.

به گزارش نما به نقل از ایرنا، این ستاد روز جمعه اعلام کرد:میرسلیم شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه ساعت 17در مسجد ارشاد اهواز واقع در منطقه امانیه سخنرانی می کند.

این ستاد از عموم مردم و هواداران این نامزد ریاست جمهوری خواست در برنامه استقبال از وی و سخنرانی حضور داشته باشند.

هنوز مشخص نشده این نامزد ریاست جمهوری که مورد حمایت حزب موتلفه اسلامی است به شهرهای استان خوزستان سفر انتخاباتی دارد یا خیر.

تاکنون ستادهای تبلیغاتی آقایان قالیباف ، رئیسی ، روحانی و میرسلیم در خوزستان راه اندازی شده اند ولی تبلیغات انتخاباتی میرسلیم در سه هفته اخیر در استان بسیار کمرنگ بوده است.

هاشمی طبا و جهانگیری نیز تاکنون ستاد تبلیغاتی در خوزستان راه اندازی نکرده اند و برنامه ای برای سفر این 2 نامزد به استان از سوی محافل رسمی و غیررسمی اعلام نشده است.

در هفته گذشته آقایان قالیباف و رئیسی به خوزستان سفر انتخاباتی داشته اند و روحانی نیز 26اردیبهشت ماه به خوزستان سفر می کند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان روز جمعه آینده 29اردیبهشت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۲

اخبار مرتبط