میرسلیم در نامه‌ای خطاب به روحانی:

فاصله زیادی با اهداف سند چشم‌انداز در مقایسه با رقبای منطقه‌ای بوجود آمده است/كانون تفكری از نامزدهای ریاست جمهوری برای جمع‌بندی اندیشه‌ها ایجاد شود

عکس خبري -نامه مهندس سيد مصطفي ميرسليم به رييس جمهور محترم

به عنوان یكی از كانونهای تفكر ریاست جمهورى، با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم كه علاقه مند و معتقد به این همكارى اند و تشكیل جلسات مداوم و مؤثر، شرایطی فراهم گردد تا با جمع بندی اندیشه ها و نظریات ایشان كه خود متكی به جمع زیادی از نخبگان كشور است، بدور از فضای رقابت و در جوی صمیمی و دوستانه و خدمت گرایانه، پیشنهادهاى عملیاتى ارائه و جمع بندی و تقدیم دولت گردد.

به گزارش نما، سید مصطفی میرسلیم طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور محترم، به دعوت اخیر آقای روحانی برای همکاری پاسخ مثبت داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقاى دكتر حسن روحانی
‎رئيس محترم جمهوری اسلامی ایران
‎موضوع :اعلام آمادگی برای خدمت به مردم
‎با سلام
‎ضمن عرض تبریک مجدد انتخاب آن جناب به ریاست جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه آرزو می نمایم که در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی و برقراری عدالت و محو فساد توفیق الهی نصیبتان گردد و آرامش و رفاه مردم با بهبود شرایط اقتصادی و رفع تبعیض وحل معضل اشتغال در دولت دوازدهم افزایش یابد.
‎پیشاپیش برای هيئت وزيران جديد آن جناب در دولت دوازدهم نیز از درگاه ایزد منان آرزوی موفقیت روزافزون در جهت تحقق اهداف و برنامه های نظام جمهوری اسلامی می نمایم.
‎نظر به اين که تاکنون تحت تأثیر برخی سوء تدبیرها و فرصت سوزی ها در داخل و اقدامات خصمانه استکبار و دشمنان از خارج، برآیند عملکرد کشور به نحوی بوده است که فاصله زیادی از نظر توسعه و پیشرفت با اهداف سند چشم انداز و در مقايسه با رقبای منطقه ای بوجود آمده است، تدوین و تحقق" برنامه توسعه شتابان جمهوری اسلامی ایران" در دولت دوازدهم ضرورت اجتناب ناپذیر دارد که لازمه آن تعامل خوب با دنیا برای جذب سرمایه و فناوری های پیشرفته و رقابتی از یکسو و بويژه بکارگیری همه جانبه امکانات کشور و استفاده مؤثر از نیروی انسانی توانمند و سرمايه هاى داخلى از سوی دیگر است.
‎به همین منظور و با عنایت به دعوت اخیر جناب عالی برای همکاری پیشنهاد می نمایم که به عنوان یکی از کانونهای تفکر ریاست جمهورى، با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم كه علاقه مند و معتقد به اين همكارى اند و تشکیل جلسات مداوم و مؤثر، شرایطی فراهم گردد تا با جمع بندی انديشه ها و نظريات ایشان که خود متکی به جمع زیادی از نخبگان کشور است، بدور از فضای رقابت و در جوی صمیمی و دوستانه و خدمت گرايانه، پیشنهادهاى عملياتى ارائه و جمع بندی و تقديم دولت گردد.
‎قطعا پیشرفت و موفقیت دولتها در ایران بویژه دولت دوازدهم، آرزوی همه دوستداران انقلاب و کشور است.
‎ضمن آرزوی توفیق برای جناب عالی و همکاران محترم در خدمت به مردم ، آمادگی خود را مانند گذشته براى هر گونه همکاری و همفکری با هدف چاره جويى مشكلات كشور اعلام می نمایم.
‎ سیدمصطفی میرسلیم
‎ ٣ خردادماه ١٣٩٦

۱۳۹۶/۳/۳

اخبار مرتبط