تاخیر۱۲ ساعته پرواز بغداد-تهران ایران‌ایر

در حالی قرار بود پرواز شماره ۳۴۰۶ ایران‌ایر ساعت ۲۲ دیشب بغداد را به مقصد تهران ترك كند كه این پرواز پس از تأخیر بیش از ۱۲ ساعته و پس از اعتراض عراقی‌ها ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه امروز انجام شد.

به گزارش نما، یکی از مسافران پرواز 3406 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: پرواز بغداد - تهران هواپیمایی ایران‌ایر باید ساعت 22 دیشب انجام می‌شد، اما در فرودگاه بغداد نماینده ایران‌ایر به مسافران اعلام کرد پرواز کنسل شده است.

وی با بیان این‌که نماینده ایران‌ایر پس از این اطلاع‌رسانی مخفی شد، تصریح کرد:‌حدود 4 کاروان زیارتی مسافران این پرواز بودند که متاسفانه شب گذشته را با بدترین شرایط در فرودگاه بغداد به صبح رساندند.

وی یادآور شد:‌ به دلیل این‌که فرودگاه بغداد پول ایرانی را قبول نمی‌کند، نتوانستیم یک بتری آب برای سالمندان و خُردسالان خریداری کنیم.

وی با تاکید بر این‌که شب گذشته را بدون هیچ پذیرایی و بدون پتو در فرودگاه بغداد سپری کردیم، گفت:‌ با اعتراض شب گذشته مسافران، اعلام شد که پرواز 5 بامداد امروز انجام می‌شود،‌ اما بعد از آن گفتند که ساعت 7 و بالاخره اعلام شد پرواز ساعت 10:30 انجام می‌شود.

وی با اشاره به اعتراض مسافران عراقی این پرواز افزود: سرانجام با اعتراض 12 ساعته مسافران، ایران‌ایر هواپیمایی را از مشهد برای انجام این پرواز فرستاد و تقریبا ساعت 10:30 امروز پرواز انجام شد.

وی ادامه داد: ساعت 13:30 هواپیما در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست، اما مسافران به نشانه اعتراض و برای پیگیری حقوق خود حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۴/۱۳

اخبار مرتبط