دولت 83 لایحه در مجلس شورای اسلامی دارد

معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت كه هم اكنون 83 لایحه پیشنهادی دولت با موضوعات مختلف در برنامه كاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بررسی و تصویب قرار دارد.

به گزارش نما به نقل از ایرنا، حسینعلی امیری شامگاه پنجشنبه پس از آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان 64 تختخوابی و افتتاح پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق استان گلستان به خبرنگاران اظهار داشت: بیشتر این لوایح درحوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی است.

معاون رییس جمهور افزود: بخش دیگری از لوایح دولت در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اصلاح نظام بانکی است.

امیری اضافه کرد: با گذشت چند هفته از شروع فعالیت دولت دوازدهم بیشترین اولویت کاری و دغدغه دولت و رئیس جمهوری مساله اشتغال و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب بوده است. وی همچنین با اشاره به تنوع اقوام، مذاهب و نژادها در گلستان تصریح کرد: همگرایی و همدلی موجود در این استان از نقاط برجسته آن در سطح کشور است.

معاون امور مجلس رئیس جمهور به آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان مرزی مراوه تپه نیز اشاره کرد و گفت: این بیمارستان با هزینه 280 میلیارد ریال توسط بنیاد مستضعفان و جانبازان در مدت سه سال احداث می شود.
به گزارش ایرنا همچنین با حضور معاون امور مجلس رییس جمهوری، مدیرعامل بنیاد علوی، استاندار و جمعی از مدیران گلستان پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان مراوه تپه با زیربنای 325 متر مربع و هزینه 2 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهرستان مرزی مراوه تپه با افزون بر 60 هزار نفر جمعیت و اکثریت ترکمن در منتهی الیه شرق استان گلستان با کشور ترکمنستان همسایه است.

۱۳۹۶/۶/۱۰

اخبار مرتبط