ساماندهی یگان‌های زرهی متحرك و هجومی در نزاجا

امیر حیدری گفت: در حال ساماندهی یگان‌های متحرك و زرهی هجومی در ساختار نزاجا هستیم.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در بُعد ساختاری با توجه به فرمایشات رهبری که پاسخگویی به نیازهای عملیاتی، تحرک و چابکی جزو مطالبات به‌جا از نیروی زمینی است، گفت : با توجه به ماهیت جنگ‌های آینده در حال تجهیز یگان‌هایی هستیم که بتوانند پاسخگوی امنیت کشور باشند و به‌همین منظور یگان‌های متحرک و زرهی هجومی را در حال ساماندهی هستیم.

وی اظهار داشت: تحولات صورت گرفته در ساختار، توان رزمی و به‌روز شدن یگان‌های نیروی زمینی براساس دستورالعمل‌ها و روش‌های جاری خواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: از ابتدای سال 96 گام‌های اساسی جهت این تحول عظیم برداشته شده و در بحث گزینش نیروی انسانی هم‌اکنون در حال انتخاب بهترین نیروها در سطح جامعه هستیم تا شاهد ارتشی ولایی، مردمی و توانمند باشیم.

امیر حیدری تصریح کرد: در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم در بُعد ضد زره و هم در بُعد راکت‌اندازهای متعدد که وجود دارد وارد یک تحول اساسی شده‌ایم که ان‌شاءالله ملت شریف ایران گوشه‌ای از این تحولات را در رزمایش‌ها شاهد خواهند بود.

وی ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری با حرکت در مسیر امام حسین(ع) با رهبری‌های الهی، قاطعیت و منطق الهی و اسلامی که از آن برخوردار هستند دنیا را تکان داده‌اند و این در حالی است که سردمداران جهان تصمیم‌شان با اراده جمهوری اسلامی ایران است و این بدان معنا بوده که ما از نعمت ولایت برخوردار هستیم.

امیر حیدری تصریح کرد: ولی فقیه اُفق‌های تازه را با بصیرت خود به ما نشان داده‌اند و فضاهای غبارآلود را می‌شکافند که این شکافتن فضاهای تاریک در غالب رهنمودهای معظم‌له به ما تداعی می‌شود و ایشان می‌فرمایند نیروی زمینی باید تحرک داشته و از قدرت، چابکی و تهاجم برخوردار باشند تا جایی که بتواند شکست را به دشمن تحمیل کند و آن‌گاه جامعه و ولی‌امر احساس آرامش کرده و از ما رضایت خواهند داشت.

۱۳۹۶/۶/۱۴

اخبار مرتبط