چرا سپاهان عذر كرانچار را نمی‌خواهد؟

باشگاه سپاهان با توجه به مفاد قرارداد كرانچار تا پایان فصل این مربی كروات را حفظ خواهند كرد.

به گزارش نما، شکست سپاهان مقابل سپیدرود رشت که هشتمین شکست زردپوشان اصفهانی در این فصل بود باعث بحران در این تیم شد. محسن طاهری مدیرعامل این باشگاه به دلیل نتایج ضعیف شب گذشته از سمت خود استعفا کرد تا بحران مدیریت در این باشگاه باز هم نمایان شود.

این باشگاه که مدتهاست از مدیریت قوی و تاثیرگذار دور شده باز هم باید به فکر تغییر مدیرعامل باشد تا بلکه به روزهای اوج خود بازگردد. در همین راستا از شب گذشته خبرهای ضد و نقیضی بابت ماندن یا برکناری کرانچار مطرح شده است.

در نشستی که شب گذشته مدیران این باشگاه داشته اند با توجه به قرارداد مالی سرمربی کروات با این باشگاه به این نتیجه رسیده اند که وی تا پایان سال بماند.

اگر باشگاه سپاهان بخواهد با کرانچار قطع همکاری کند مبلغی در حدود 4 میلیارد تومان این باشگاه ضرر می کند. این موضوع در کنار جذب مربی جدید و هزینه هایی که خواهد داشت این باشگاه را زیر بار مالی زیادی می برد. همه این مسائل باعث شده تا هیات مدیره سپاهان برای برکناری کرانچار برنامه ای نداشته باشد و ادامه همکاری با این مربی کروات بستگی به شرایط این تیم در پایان فصل دارد.

تنها عاملی که شاید باعث شود برای 8 بازی باقی مانده تا پایان فصل کرانچار تغییر کند انتخاب مدیرعامل جدید و برنامه های او باشد که آن هم در صورتی است که بودجه این باشگاه این شرایط را برای مدیرعامل جدید فراهم کند.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط