پایش علل افزایش قیمت ارز در شبكه یك

برنامه پایش امشب با موضوع تحلیل و بررسی علل افزایش نرخ ارز و بررسی لایحه تعارض منافع از ساعت 23 به روی آنتن شبكه یك سیما می‌رود .

به گزارش نما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، برنامه پایش امشب با موضوع تحلیل و بررسی علل افزایش نرخ ارز و بررسی لایحه تعارض منافع از ساعت 23 به روی آنتن شبکه یک سیما می رود .


نرخ دلار آمریکا که در هفته های گذشته با روند صعودی قیمت روبرو بود، در نخستین روز هفته جاری نیز به این افزایش قیمت ادامه داد و به ۴۵۰۰ تومان رسید ، علت صعود نرخ دلار و اثر آن بر اقتصاد و وضع معیشتی مردم در برنامه امشب پایش بررسی می شود . در بخش دیگری از برنامه امشب لایحه تعارض منافع واکاوی و تشریح خواهد شد .


همچنین در بخش دیگری از برنامه این هفته تخلفات مدیران و وعده های مسئولین برای پیگیری تخلفات ، پیگیری می شود . در پایان برنامه امشب نیز سه جوان موفق تجربیات موفقیت خود را در اختیار بیننده ها و جوانان جویای کار قرار می دهند . سوال نظرسنجی برنامه امشب به این شرح است :


انتشار گزارش دخل و خرج و شفافیت عملکرد مدیران کدامیک از دستگاه ها باید در اولویت باشد ؟

1- بانک ها 2- اصناف 3- دادگاه ها 4- وزارت بهداشت 5- سازمان امور مالیاتی


علاقمندان به شرکت در نظرسنجی می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه 30000111 پیامک کنند . برنامه پایش به تهیه‌کنندگی علی ملکی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداوود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود

۱۳۹۶/۱۱/۱

اخبار مرتبط