زیدان همچنان امیدوار به قهرمانی لالیگا!

سرمربی رئال مادرید با وجود توقف شاگردانش در خانه لوانته یك بار دیگر تأكید كرد كه تیمش هنوز از تلاش برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در لالیگا مأیوس نشده است.

به گزارش نما، رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در هفته بیست‌و‌دوم لالیگا، در دیداری خارج از خانه برابر لوانته با تساوی 2 بر 2 متوقف شد تا این فرصت را برای بارسلونای صدرنشین فراهم آورد که فاصله‌اش را با رقیب مادریدی به 21 امتیاز افزایش دهد (اتفاقی که در صورت پیروزی بارسا در بازی امشب‌ در دربی کاتالونیا رخ می‌دهد).

با وجود این وضعیت، زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادرید تأکید کرد هنوز کورس قهرمانی لالیگا را تمام شده نمی‌داند. او که شاگردانش در این بازی دو بار پیش افتادند و دو دقیقه به پایان بازی برتری‌شان را از دست دادند، در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: من همیشه خواهم گفت که لیگ تمام نشده است. هنوز امتیازات فراوانی مانده که می‌توانیم کسب کنیم. امشب اما در مسابقه‌ای که تحت کنترل ما بود 2 امتیاز از دست دادیم. ما باید سومین برد متوالی‌مان را در این بازی کسب می‌کردیم اما از پس این کار برنیامدیم.

زیزو درباره اشتباهات دفاعی تیمش که یکی از نقاط ضعف برجسته این تیم بود و در نهایت باعث باز شدن دروازه‌اش در دقیقه 88 شد هم اظهار داشت: گل دوم حریف برای ما گران تمام شد. بازی در کنترل ما بود به خصوص در نیمه اول. در نیمه دوم اما تیم ما آماده دفاع کردن نبود. می‌شد جلوی گل دوم را گرفت اما ما این کار را انجام ندادیم. پذیرش این نتیجه سخت است چون ما دو امتیاز دیگر را هم از دست دادیم.

یکی دیگر از اتفاقات مهم بازی، نیمکت‌نشین شدن کریستیانو رونالدو درست پس از گلزنی ایسکو در دقیقه 81 بود که ناراحتی ستاره پرتغالی را هم در پی داشت.

زیدان با تأکید بر اینکه هدفش تقویت خط میانی رئال مادرید بوده است، در این خصوص عنوان کرد: من این تغییر را انجام دادم چون می‌خواستم یک بازیکن دیگر به خط میانی‌مان اضافه کنم. من در خط میانی تیمم قدرت بیشتری نیاز داشتم. ما داشتیم با مارکو آسنسیو و کریم بنزما دفاع می‌کردیم. لوکاس هم باید وارد میدان می‌شد. آن تغییر ضروری بود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اخبار مرتبط