قول بازیكن استقلال به هواداران

هواداران ما در این فصل لطف زیادی به ما داشتند و ما هنوز هم به آنها بدهكار هستیم، به آنها قول می‌دهیم كه یك نتیجه خوب را در دربی به دست بیاوریم.

به گزارش نما، روزبه چشمی مدافع استقلال این روزها در بهترین آمادگی بدنی خود قرار دارد. او در دیدار مقابل فولاد توانست گلزنی کند و در کسب سه امتیاز این تیم مقابل قرمزپوشان خوزستانی نقش مهمی را ایفا کند. با چشمی درخصوص پیروزی مقابل فولاد، گلزنی‌اش در این بازی و پیش‌بینی‌اش از دربی 86 همکلام شدیم.

برد خوبی را مقابل فولاد به دست آوردید.

برد خیلی خوبی بود. بازی را از ابتدا با قدرت شروع کردیم. دوست داشتیم قبل از دربی با روحیه خوب به مصاف این تیم برویم. البته این را هم در نظر بگیرید که فولاد یکی از بهترین تیم‌های لیگ است. رتبه آنها در جدول نشان‌دهنده این موضوع است. از همان ابتدا فوتبال تهاجمی را ارایه کردیم و توانستیم در همان دقایق ابتدایی گلزنی کنیم. در نیمه دوم هم بازی را اداره و یک نتیجه خوب کسب کردیم.

فکر می‌کردید فولاد را با این نتیجه شکست دهید؟

ما تمام نقاط ضعف و قوت این تیم را آنالیز کرده بودیم و خدا را شکر موقعیت‌های‌مان هم تبدیل به گل شد. شرایط تیم خیلی بهتر شده است. بازیکنان به هماهنگی خوبی رسیده‌اند و عملکرد تیم هم نشان‌دهنده همین موضوع است.

توانستی در این بازی گلزنی کنی.

زحمات هم‌تیمی‌هایم بود که آنها را تبدیل به گل کردم. البته سایر بازیکنان هم تلاش بسیاری کردند و در این برد همه سهیم هستیم.

اما مصدومیت پادوانی این برد را تلخ کرد. این موضوع را قبول داری؟

اتفاقاتی که برای پادوانی افتاد همه را ناراحت کرد. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد و به تیم برگردد. او یکی از بهترین مدافعان ماست و امیدوارم خبرهای خوشی از سلامتی او بشنویم. ما بازیکنان با هم در تماس هستیم و هر اتفاقی برای‌مان می‌افتد باعث ناراحتی‌مان می‌شود.

حسینی هم به دلیل محرومیت دربی را از دست داد.

فکر می‌کنم تصمیم داور خیلی عجولانه بود؛ او می‌توانست این کارت را ندهد. به نظر من لزومی نداشت که حسینی وقت تلف کند. درواقع فرشید باقری می‌خواست به توپ ضربه بزند اما نمی‌دانم چرا داور به حسینی کارت داد.

کمتر از چهار روز دیگر دربی 86 برگزار می‌شود.

قصد داریم یک فوتبال خوب را در دربی 86 ارایه دهیم و شکست دور رفته را جبران کنیم. هواداران دوست دارند ما در این بازی پیروز شویم. تلاش می‌کنیم یک نتیجه خوب را به دست بیاوریم.

این روزها استقلال نتایج خوبی کسب می‌کند.

می‌خواهیم در لیگ و تا پایان فصل رتبه خوبی را در جدول کسب کنیم. همه بازی‌ها برای ما فینال است و باید پیروزی را کسب کنیم. فصل قبل توانستیم عنوان نایب‌قهرمانی را دست بیاوریم امسال هم در تلاش هستیم به همین عنوان نایل شویم. کار سختی در پیش داریم اما با این بازیکنان و کادر فنی این امکان دور از دسترس نیست.

چه صحبتی با هواداران استقلال پیش از دربی داری؟

هواداران ما در این فصل لطف زیادی به ما داشتند و ما هنوز هم به آنها بدهکار هستیم. به آنها قول می‌دهیم که یک نتیجه خوب را در دربی به دست بیاوریم.
ثبت: ۱۳۹۶/۱۲/۸