اظهارنظر عجیب فنونی زاده درباره برانكو

فنونی زاده برانكو با استفاده نكردن از مسلمان با احساسات هواداران بازی می‌كند.

به گزارش نما، مرتضی فنونی زاده پیشکسوت فوتبال کشورمان اظهار کرد: تیم الوصل امارات در بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا گلی نزده است و قابل پیش بینی بود که پرسپولیس مقابل حریف اماراتی به پیروزی دست یابد. نتیجه بازی پرسپولیس برابرالسد قطر تعیین کننده تیم‌های اول و دوم گروه C. لیگ قهرمانان آسیا است.

او ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس برابر نسف قارشی با جسارت بازی کنند تا صعودمان به مرحله حذفی به اما و اگر کشیده نشود. البته صعود پرسپولیس به عنوان تیم دوم هم اتفاق بدی نیست. برانکو باید ترکیب خوبی انتخاب کند تا پرسپولیس در مرحله بعد با مشکل مواجه نشود.

بازیکنان با نبوغ و استعداد خود موقعیت گلزنی ایجاد می‌کنند

فنونی زاده درباره غیبت مسلمان در بازی برابر الوصل گفت: پرسپولیس در همه پست‌ها به جزء هافبک بازیساز برتری نسبت به حریفان دارد. بازیکنان با نبوغ و استعداد خود موقعیت گلزنی بدست می‌آورند و حضور یک هافبک بازیساز در میانه زمین احساس می‌شود. معتقدم برانکو با غرض ورزی به مسلمان بازی نمی‌دهد. اگر پرسپولیس در دقایق آخر برابر الوصل گل می‌خورد چه کسی جوابگو بود. برانکو با استفاده نکردن از مسلمان با احساسات هواداران بازی می‌کند.

او ادامه داد: اضلاع مثلث پرسپولیس با مسلمان تکمیل می‌شود و اگر یکی از این بازیکنان در زمین مسابقه حضور نداشته باشد همه چیز بهم می‌خورد و ۲ بازیکن دیگر نمی‌توانند مفید باشند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد نمایندگان کشورمان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: استقلال و پرسپولیس شانس بیشتری برای صعود به مرحله بعد این رقابت‌ها را دارند، اما تراکتورسازی و ذوب آهن از کمترین شانس برخوردار هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳

اخبار مرتبط