هشدار مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر به تیم نساجی

مسئول كمیته مسابقات سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران به اتفاقات حاشیه‌ای دیدار دوستانه تیم‌های نساجی و سایپا واكنش نشان داد.

به گزارش نما، سعید فتاحیدر مورد اتفاقات حاشیه‌ای دیدار دوستانه نساجی مازندران - سایپا که عصر روز جمعه در ورزشگاه سیمرغ مازندران برگزار شد، اظهار داشت: به صورت تلفنی در جریان اتفاقات این بازی قرار گرفتم. انتظار نداشتم در یک بازی دوستانه شاهد چنین مسائلی باشیم. همین جا به هواداران خوب و متعصب نساجی اعلام می‌کنم که در جریان بازی‌های خود در لیگ برتر صبوری بیشتری به خرج دهند و بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای فقط به تشویق تیم محبوب‌شان بپردازند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تیم نساجی شرایط میزبانی از بازی‌های خانگی خود در لیگ برتر را ندارد، اما امیدوارم اگر شرایط فراهم شد شاهد اتفاقات حاشیه‌ای در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر نباشیم. همین جا به تیم نساجی و هواداران خوبش هشدار می‌دهیم که در صورت رخ دادن اتفاقات حاشیه‌ای و دردسرساز در ورزشگاه شهید وطنی آنها را از بازی خانگی محروم خواهیم کرد.

فتاحی همچنین در واکنش به این سؤال که «تکلیف سوپرجام چه شد؟»، گفت: باز هم اعلام می‌کنم که سازمان لیگ بر سر برگزاری سوپرجام در تاریخی که سه ماه پیش اعلام کرده است، تأکید دارد و هر یک از تیم‌‌های پرسپولیس و استقلال اگر نمی‌خواهند در این بازی شرکت کنند رسماً آن را به ما اعلام کنند.
ثبت: ۱۳۹۷/۴/۲۴