وقتی «نوید محمدزاده» تهیه كننده می شود

نمایش «عند از مطالبه» به كارگردانی سامان خلیلیان و تهیه كنندگی نوید محمدزاده از ۲۵ مهرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش نما، نمایش «عند از مطالبه» به کارگردانی سامان خلیلیان که به تازگی اجرای خو را در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به پایان رسانده است از تاریخ ۲۵ مهرماه هر شب ساعت ۲۰ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است این نمایش به مدت سی شب در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شود. این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و به موضوع دفاع مقدس می پردازد، تهیه کنندگی این نمایش بر عهده نوید محمدزاده و نویسندگی آن بر عهده مرتضی شاه کرم است.

این اثر روایتگر قصه جماعتی است که چشم انتظار رسیدن خبری هستند. این خبر می‌تواند زندگی آنان را دستخوش تغییرات عمده ای کند. دستیابی و چشم به راهی این اتفاق همگی را برای قرار گرفتن سریعتر به مقصودشان در یک رقابت محترمانه و سبقت از یکدیگر قرار داده است.

پروا آقاجانی، ابتسام بغلانی، جواد پولادی، آتیه جاوید، حسام‌ خلیل نژاد، محمد زوار بی ریا، مرتضی شاه کرم، الهه شه پرست، احمد صمیمی، سلمان فرخنده، سید علی موسویان بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نق

۱۳۹۷/۷/۲۲

اخبار مرتبط