لزوم استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی

رحمانی فضلی با اشاره به اینكه باید در عرصه آموزش، آگاهی‌بخشی و فرهنگ سازی در جامعه بتوان از ظرفیت رسانه‌ای استفاده مناسبی كرد، گفت: امیدواریم با پیگیری‌های مستمر یك پیوست فرهنگی ـ اجتماعی شامل اهداف و سیاست‌ها تنظیم شود.

به گزارش نما، وزیر کشور در حاشیه صد و هشتمین جلسه شورای اجتماعی کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: سیاست‌ها و هدف‌گذاری‌های انجام شده در حوزه رسانه ملی به یک اشتراک معنا، درک دقیق موضوع و هماهنگی بسیار در این زمینه منجر می‌شود. همچنین برنامه‌های ارائه شده از سوی حاضران در این جلسه نشان‌دهنده این است که طی یک سال گذشته در حوزه سینما و صدا و سیما هدف‌گذاری انجام شده تطبیق داده شده است که این موضوع می‌تواند برای ما نویدبخش باشد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه باید در عرصه آموزش، آگاهی‌بخشی و فرهنگ سازی در جامعه بتوان از ظرفیت رسانه‌ای استفاده مناسبی کرد، گفت: لازم است در زمینه این موضوع اجتماعی مردم به طور مستقیم درگیر شوند و در صحنه حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت فضای مجازی جزو سیاست‌هایی بود که در جلسه امروز مطرح شد و امیدوارم با پیگیری‌های مستمر که در این راستا مقرر شد یک پیوست فرهنگی ـ اجتماعی شامل اهداف و سیاست‌ها تنظیم شود که بتوان آن را ابلاغ کرد و با پیگیری‌های لازم و هماهنگی و همکاری بتوانیم نتایج مثبتی را در این زمینه شاهد باشیم.

۱۳۹۷/۸/۲۰

اخبار مرتبط