روایت بازیكن استقلال خوزستان از گل جنجالی سپاهان

میثم كریمی، هافبك تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل سپاهان بازی خوبی انجام دادیم، اما برخی اشتباهات داوری مانع از برد تیم ما شد.

به گزارش نما، میثم کریمی در مورد تساوی تیمش برابر سپاهان در اهواز گفت: ما با تیم پرقدرتی روبه‌رو شدیم که از خیلی جهات با آنها قابل قیاس نیستیم. می‌دانستیم بازی سختی در انتظارمان است، ولی در طول 90 دقیقه نمایش بسیار خوبی داشتیم. ما فرصت‌های خیلی خوبی را از دست دادیم و موقعیت‌های‌مان بیشتر از سپاهان بود، اما بدشانس بودیم. از طرفی برخی اشتباهات داور هم باعث شد تا ضرر کنیم، در غیر این‌صورت می‌توانستیم با کسب سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کنیم.

وی با اشاره به گلی که سپاهانی‌ها به ثمر رساندند، تأکید کرد: وقتی بازیکنان ما جلوی توپ بودند، داور سوت زد که به عقب برویم. داور به بازیکنان سپاهان گفت که باید بعد از سوت ضربه را بزنند، ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد و در نهایت گل خوردیم. ما اصلاً تصور نمی‌کردیم که بازیکن سپاهان قبل از سوت داور ضربه را بزند.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره خطایی که روی یونس دلفی صورت گرفت، تصریح کرد: در آن صحنه دلفی در موقعیت تک به تک قرار داشت و با سرعت زیادی به سمت دروازه پیش می‌رفت. فکر می‌کنم خطای مسلم پنالتی روی دلفی گرفته نشد. اگر داور پنالتی می‌گرفت ممکن بود نتیجه به سود ما رقم بخورد.

۱۳۹۷/۹/۲۶

اخبار مرتبط