واكنش ذوالفقار نسب به حضور در هیات مدیره پرسپولیس

ذوالفقار نسب در پاسخ به این سؤال كه شایعه حضور شما در هیأت مدیره بعدی پرسپولیس به گوش می‌رسد و آیا این مسئله را تائید می‌كنید، تصریح كرد: من این مسئله را تائید نمی‌كنم چرا كه هیچ صحبتی در این خصوص با من نشده است.
به گزارش نما، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص دربی 90 که قرار است 31 شهریور برگزار شود، گفت: به نظر من هم پرسپولیس هم استقلال مشکلات خاص خودشان را دارند و هر دو تیم با تغییر کادر فنی روبرو شدند. اما به هر حال فکر می‌کنم شرایط پرسپولیس بهتر باشد. به هر حال باید پذیرفت که شرایط دربی با همه بازی‌ها فرق می‌کند و

اخبار ورزشی- هیچ کارشناسی نمی‌تواند این بازی را از قبل ارزیابی کند. امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم و مطمئنا هر تیمی که بتواند با آرامش بیشتری وارد بازی شود، شانس بیشتری برای برنده شدن دارد.

وی در خصوص اجرای قانون 90 به 10 برای تماشاگران تصریح کرد:‌ فکر می‌کنم خیلی کار سختی است که بخواهند قانون 90 به 10 را اجرا کنند. به نظرم حساسیت‌های زیادی برای این مسئله وجود دارد و باید این موضوع از همه نظر بررسی شود. به هر حال هستند کسانی که به دنبال شیطنت‌های ورزشی هستند و باید مراقب همه این مسائل بود. نباید اجازه داد که کار بلیت‌ها به بازار سیاه برسد. چرا که در دربی‌های قبلی این مشکلات وجود داشت و باید همه چیز حساب و کتاب داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت این تیم بعد از دو بازی در لیگ برتر تصریح کرد: به نظر من باید به کادر فنی جدید فرصت داد چرا که اگر به هر دلیلی بخواهند این قرارداد ادامه پیدا نکند آنها می‌توانند از فیفا پولشان را بگیرند و به همین دلیل باید به آنها زمان داد تا توانایی‌های خود را نشان دهند. پرسپولیس بازی اول را برد و بازی دوم را باخت و به نظر من باخت به تراکتور در زمین حریف اینقدر هم بد نیست.

ذوالفقارنسب درباره تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من انتخاب انصاری‌فرد را به فال نیک گرفت چرا که او از مدیران جوان ورزشی است و می‌تواند با پیشینه ورزشی که دارد در پرسپولیس موفق باشد. انصاری‌فرد ورزشکار خوبی بود و در دوران فوتبالش هم باهوش بازی می‌کرد و امیدوارم بتواند این ذکاوت را در کار مدیریت هم به کار بگیرد. البته یک موضوع مهم وجود دارد و آن این است که او کارگروه‌هایی که برای خود انتخاب می‌کند بتوانند یاری دهنده مدیران باشد. او باید همکاران خوبی برای خود انتخاب کند و از افرادی بهره ببرد که بتوانند چرخ پرسپولیس را به حرکت در بیاورند.

وی درباره اینکه صحبت از تغییر هیأت مدیره پرسپولیس هم وجود دارد، اظهار داشت: این مسئله به مدیریت کلان پرسپولیس و سیاست گذاری در آن برمی‌گردد.امیدوارم افراد خبره‌ای در کار حضور داشته باشند و با سلامت فکری بتوانند کارها را پیش ببرند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که شایعه حضور شما در هیأت مدیره بعدی پرسپولیس به گوش می‌رسد و آیا این مسئله را تائید می‌کنید، تصریح کرد: من این مسئله را تائید نمی‌کنم چرا که هیچ صحبتی در این خصوص با من نشده است. به هر حال اگر قرار باشد کسی عضو هیأت مدیره شود باید از قبل با او صحبت کنند و از او برنامه بگیرند. عطاری نیست که با مراجعه به مغازه جنس مورد نظر را بخرید!هیچ صحبتی برای حضور در هیأت مدیره جدید پرسپولیس با من نشده و من این مساله را تکذیب می‌کنم.
ثبت: ۱۳۹۸/۶/۱۷