بازگشت ستاره ایرانی به فهرست برایتون

ستاره 17 میلیون پوندی بعد از هفته ها نیمكت نشینی به فهرست بازیكنان دعوت شده برای تقابل با شیاطین سرخ اولدترافورد برمی گردد.


به گزارش نما، هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس در حالی فردا پیگیری می شود که در یکی از حساس ترین بازی های هفته شیاطین سرخ اولدترافورد میزبان برایتون خواهند بود. این بازی از آن جهت حائز اهمیت است که سه امتیاز می تواند جایگاه دو تیم در جدول تا قبل از وقف دو هفته ای به خاطر بازی های ملی را تغییر دهد.

اخبار ورزشی- در شرایطی که علیرضا جهانبخش در فصل جاری با ورود گراهام پاتر سرمربی جدید به اردوی برایتون هنوز یک دقیقه هم در لیگ برتر به میدان نرفته است تا سکونشینی های متوالی این خرید گران قیمت و 17 میلیون پوندی شایعات جدایی او در زمستان را نقل محافل رسانه ای کند سایت 90MIN در گزارش های حاشیه ای خود از تقابل برایتون با شیاطین سرخ از بازگشت ستاره ایرانی به فهرست 18 نفره گراهام پاتر برای سفر به تئاتر رویاها خبر داد.

جهانبخش که شنیده می شود بعد از یک دوره غیبت در اردوی آماده سازی تیم ملی به خاطر شرایط فیزیکی برای مصاف حساس با عراق دوباره در فهرست ویلموتس قرار خواهد گرفت بنا به ادعای سایت انگلیسی با هم تیمی هایش راهی منچستر و ورزشگاه زیبای اولدترافورد می شود تا یکی از سه مهاجم در دسترس گراهام پاتر برای تقابل با سرخ های اولدترافورد باشد.

دیدار دو تیم عصر فردا یکشنبه از ساعت 17:30 در ورزشگاه اولدترافورد آغاز می شود و به احتمال فراوان این بازی به صورت زنده روی آنتن سیما خواهد رفت تا طرفداران جهانبخش در انتظار نمایش حتی چنددقیقه ای او برابر پرافتخارترین باشگاه جزیره باشند. علیرضا در فصل جاری تنها یک بار آن هم در جام اتحادیه در ترکیب برایتون به میدان رفت ودر لیگ جزیره به غیر از یکی دو بازی که در فهرست بود هنوز فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده است.
ثبت: ۱۳۹۸/۸/۱۸