واكنش پرویز برومند به اعتصاب بازیكنان استقلال

پرویز برومند درباره شرایط تیم فوتبال استقلال و اعتصاب بازیكنان به دلیل عدم پرداخت مطالبات‌شان اظهار داشت: استقلال در چند هفته اخیر نتایج خوبی كسب كرده و نباید دچار چنین مشكلی می‌شد. در خبر‌ها خواندم كه ۱۰۰ میلیارد تومان پول به باشگاه ترزیق شده و جای تعجب دارد كه چرا پول بازیكنان را نداده‌اند.


به گزارش نما، پرویز برومند درباره شرایط تیم فوتبال استقلال و اعتصاب بازیکنان به دلیل عدم پرداخت مطالبات‌شان اظهار داشت: استقلال در چند هفته اخیر نتایج خوبی کسب کرده و نباید دچار چنین مشکلی می‌شد. در خبر‌ها خواندم که ۱۰۰ میلیارد تومان پول به باشگاه ترزیق شده و جای تعجب دارد که چرا پول بازیکنان را نداده‌اند.

اخبار ورزشی- وی با اشاره به نتایج آبی‌پوشان تصریح کرد: به عنوان پیشکسوت استقلال وظیفه دارم که از طرف هواداران استقلال از کادر فنی و بازیکنان به خاطر نتایج اخیر تشکر کنم که پس از مدت‌ها هواداران خوشحال شدند.

دروازه‌بان پیشین تیم استقلال در خصوص انتقاد‌هایی که شخصا به استقلال این فصل می‌کرد، گفت: انتقادم این بود که مربی خارجی برای تیم‌های پایه بیاورند تا از دانش آنها استفاده شود. همیشه می‌گوییم قهرمانی آسان است، اما قهرمان ماندن سخت است. استقلال شرایط خوبی از نظر فوتبالی پیدا کرده، اما ماندن در این شرایط سخت بوده و وظیفه تیم پشتیبانی است که مدیریت کند.

برومند درباره بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی عراق خاطرنشان کرد: اگر بازی در عراق بود قشنگ‌تر می‌شد، اما چون در اردن برگزار می‌شود از حساسیت‌ها کم شده است. عراق همیشه در آسیا یکی از رقبای ما بوده و امیدوارم برنده بازی با آنها باشیم.
ثبت: ۱۳۹۸/۸/۲۰