اقادامت شهرداری تهران به مناسبت نیمه شعبان

با توجه به فرارسیدن اعیاد شعبانیه این سازمان علاوه برآذین بندی و اكران طرح های فرهنگی، نورافشانی سطح شهر را در دستور كار خود قرار داده است.


به گزارش نما، با توجه به فرارسیدن اعیاد شعبانیه این سازمان علاوه برآذین بندی و اکران طرح های فرهنگی، نورافشانی سطح شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

اخبار اجتماعی - از آنجا که یکی از اعیاد مهم مذهبی در کشور میلاد امام عصر (عج) است به همین دلیل با برگزاری برنامه ویژه در میدان آیینی امام حسین (ع) - میدان نماز شهرری - باغ موزه قصر- میدان ونک- میدان ولی عصر(عج) - بوستان قیطریه - میدان هفت تیر - میدان صادقیه - دریاچه خلیج فارس- محوطه میدان آزادی- برج میلاد و میدان انقلاب، میدان شهید تهرانی مقدم ( کاج) و میدان جمهوری نورافشانی انجام می شود.

مراسم نورافشانی شامگاه چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۲۱ برگزار می شود.

از اقدامات دیگر این سازمان به همین مناسبت می توان به اجراى المانهاى نورى نوشتارى با تکنیک لیزر افکتیو در برج میلاد ، شامگاه چهارشنبه بیستم فروردین از ساعت ٢٠:٣٠ الى ٢٢:٣٠_ میدان انقلاب، شامگاه چهارشنبه بیستم فروردین از ساعت : ٢٠:٣٠ الى ٢٢:٣٠ و میدان صادقیه، شامگاه پنجشنبه بیست و یکم فروردین از ساعت ٢٠:٣٠ الى ٢٢:٣٠ اشاره کرد.

۱۳۹۹/۱/۱۸

اخبار مرتبط