سرلشگر باقری درگذشت آیت‌الله «ابراهیم امینی» را تسلیت گفت

سرلشكر محمد باقری رئیس ستاد كل نیروهای مسلح با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله «ابراهیم امینی» عضو مجلس خبرگان را تسلیت گفت.


به گزارش نما، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی درگذشت آیت الله امینی عضو مجلس خبرگان را تسلیت گفت.

اخبار سیاسی- متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتحال عالم فرزانه، فقیه ارجمند و مجاهد نستوه حضرت آیت‌الله ابراهیم امینی (رضوان‌الله تعالی‌علیه) نماینده معزز مردم تهران در مجلس خبرگان، از یاران صدیق امام (ره) و رهبری و شخصیت‌های گرانقدر حوزه‌های علمیه، موجب تأسف و تأثر شد.

این عالم ربانی یکی از عالمان توانمند در صحنه مبارزات انقلاب اسلامی و ایفاگر نقش‌های موثر در همراهی با معمار کبیر انقلاب اسلامی و مبارزه با رژیم پلید پهلوی بود که همواره حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب و نظام را در اندیشه و عمل مجاهدانه و خالصانه خود جست‌وجو می‌کرد.

بی شک همت و کوشش مستمر این چهره خدوم در گسترش علوم و معارف اسلامی، ترویج شعائر اهل بیت علیهم‌السلام و بسط فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی و نیز خدمات ارزشمند در سنگرهای مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه در مجلس خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی، حوزه و دانشگاه ماندگار و راهگشای شیفتگان خدمت به اسلام عزیز و خیمه ولایت خواهد بود.

این مصیبت عظمی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، روحانیت معزز، خانواده مکرم ایشان، تسلیت عرض نموده و برای آن عالم ربانی و برجسته از درگاه خداوند متعال علوّ درجات و همنشینی با پیامبر اعظم (ص) و برای بازماندگان ارجمند صبر و شکیبایی و سکینه قلبی مسألت می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

۱۳۹۹/۲/۶

اخبار مرتبط