كاش سعادتمند از مدیران قبلی مشورت می گرفت

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اتفاقات پیش آمده در این باشگاه واكنش نشان داد.

به گزارش نما، کامران منزوی، عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اتفاقاتی که در مورد عدم پرداخت پول به میلیچ و دیاباته و همچنی ادعای آنها مبنی بر سندسازی اظهار داشت: ما ابتدا یک نکته‌ای را به شما بگویم و آن هم این است وقتی فصل گذشته دربی رفت را باختیم و من بسیار ناراحت بودم یک نفر در فضای مجازی شروع کرد به جوسازی و اعلام کرد که من می‌خواستم خرج تیم را از جیب شخصی‌ام پرداخت کنم اما این آقا مانع از این کار شده است.

وی ادامه داد: ایشان شماره مرا در صفحه‌ شخصی‌اش گذاشت و جالب اینکه چندین نفر آ‌ن را لایک کردند و هر چه بد و بیراه بود به من زده شد برایم جالب بود که چرا هواداران استقلال فریب این آدم را خوردند.

منزوی افزود: آقای سعادتمند کاش قبل از اینکه می‌خواست از این فرد درخواست کمک کند باید از مدیران قبلی مانند افتخاری، فتحی، توفیقی، سوالاتی را می‌پرسید .خوب نیست که استقلال از یک سوراخ دو بار گزیده شود.

عضو هیات مدیره خاطرنشان کرد: در زمان حضور فتحی در مدیریت استقلال یک نفر آ‌مد و به فتحی گفت من یک میلیارد تومان برای استقلال جمع‌آوری کردم و حتی از فتحی درخواست گرفتن سلفی نیز داشت اما بعد از یک مدت معلوم شد که عوامفریبی کرده است.من در جریان این نیستم که چه کسی از کجا و چگونه قرار بوده به استقلال کمک کند زیرا ما در جریان این موضوع نبودیم یعنی در واقع به ما نگفتند.

وی افزود: یک نکته دیگر را هم باید بگویم و آن هم این است که اسناد دولتی باشگاه استقلال چگونه الان در فضای مجازی پخش می‌شود و چگونه به بیرون درز کرده است. باید بگویم مشکلات استقلال فراتر از این حرف ها است و ابتدا باید بتوانیم مشکلات مالی را حل کنیم.
منبع: ایلنا

۱۳۹۹/۲/۶

اخبار مرتبط