كیه‌لینی: ضربه راموس به صلاح هنرمندانه بود

عکس خبري -کيه‌ليني: ضربه راموس به صلاح هنرمندانه بود

مدافع یوونتوس معتقد است حركت بازیكن رئال مادرید مقابل مهاجم لیورپول در فینال لیگ قهرمانان استادانه بود كه در نهایت منجر به مصدومیت ستاره تیم انگلیسی شد.

به گزارش نما، زندگی نامه جورجو کیه‌لینی همچنان تیترهای جذابی را هدیه می‌کند. مدافع ایتالیایی از ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو انتقاد کرد، ضعف آرتورو ویدال را آشکار کرد و در برخی از صفحات کتابش می توان دید درباره سرخیو راموس صحبت کرده است. بازیکن یوونتوس، کاپیتان رئال مادرید را بهترین مدافع جهان می داند. او در مورد راموس نوشته است: می توانند بگویند که راموس بی فکر عمل می کند و تاکتیک ندارد یا اینکه به خاطر اشتباهاتش رئال مادرید هر فصل هشت تا ۱۰ گل دریافت می کند اما از نظر من او خیلی تکنیکی است و می توانست مهاجم باشد، در آن صورت مقابل من قرار می گرفت. با این حال دو ویژگی دارد که تقریبا هیچ بازیکنی ندارد.


نخستین ویژگی راموس از نظر بازیکن ایتالیایی دانستن این است که در بازی های مهم تعیین کننده باشد. کیه‌لینی گفت: او می تواند از هر روشی استفاده کند حتی ایجاد مصدومیت برای بازیکن حریف. کیه‌لینی به همین خاطر فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ را به یاد آورد و نوشت: ضربه اش به صلاح هنرمندانه بود. او، استاد سرخیو، همیشه گفته که نمی خواست چنین اتفاقی رخ دهد ولی می دانست افتادن به این شکل از ۱۰ بار ۹ بار موجب شکستن بازوی حریف می شود.

دومین ویژگی راموس از نظر کیه‌لینی قدرتی است که حضورش ایجاد می کند. بدون مدافع اسپانیایی ستاره هایی همچون رافائل واران، دنی کارواخال و مارسلو کودکانی هستند که در لالیگا بازی می کنند. رئال مادرید بدون راموس بی دفاع است. بازیکن یوونتوس به شکست برابر آژاکس در سال ۲۰۱۹ اشاره کرد و نوشت: پس از بازی رفت راموس را دو هفته محروم کردند و او گفت که در زندگی باید انتخاب کرد. من به دنبال کارت زرد بودم تا بتوانم در یک چهارم نهایی حضور داشته باشم.

او در پایان نوشت: با حضور راموس در سانتیاگو برنابئو هواداران مطمئن هستند تیمشان با سه گل اختلاف شکست نمی خورد.
منبع: ایسنا

۱۳۹۹/۲/۲۷

اخبار مرتبط