كتاب شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و استعمار

عکس خبري -کتاب شهيد قاسم سليماني قهرمان مبارزه با تروريسم و استعمار

به مناسبت روز جهانی قدس، كتاب «شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و استعمار» توسط یك ناشر معتبر بنگالی در بنگلادش منتشر شد.

به گزارش نمابه مناسبت روز جهانی قدس کتاب «شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و استعمار» با شمارگان هزار نسخه، ۳۶۰ صفحه با کاغذ گلاسه در قطع وزیری توسط انتشارات بنگالی سعید باری (از ناشران معتبر بنگالی) و با حمایت رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش در این کشور به چاپ رسید.

سرفصل‌های این کتاب شامل مختصری از زندگی شهید قاسم سلیمانی، سیره شهید قاسم سلیمانی و مقالات درباره شهید قاسم سلیمانی پدر معنوی خانواده‌های شهدا، پیشگویی شهادت در نطق و سخنان خود شهید قاسم سلیمانی و وصیت شهید قاسم سلیمانی برای خاکسپاری ایشان در کنار مرقد شهید یوسف الهی می‌شود.

در بخشی دیگر از این کتاب به دریافت نشان ذوالفقار، آخرین مصاحبه شهید قاسم سلیمانی، مراسم تشییع پیکر ایشان و خاکسپاری، سخنرانی خانم زینب سلیمانی در مراسم نماز جنازه شهید قاسم سلیمانی و پیام تبریک و تسلیت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سخنرانی بلند بعدی معظم له، سپس خطبه نماز جمعه معظم له در تهران اشاره دارد.

پیام تبریک و تسلیت بزرگترین رهبر دینی و مرجع تقلید عراق آیت الله سیستانی، دو سخنرانی سید حسن نصرالله رهبر حزب‌الله لبنان، واکنش‌های جهانی شامل تظاهرات و راهپیمایی‌ها، پیام‌ها و سخنان رؤسای جمهور، روشنفکران و ژورنالیست‌های جهان و بیانیه‌های رسانه‌های عمومی و روشنفکران و علما در بنگلادش، اشعاری از شعرای بنگلادش به یاد شهید قاسم سلیمانی، مختصری از زندگی شهید ابومهدی المهندس و … از دیگر مقالات این کتاب است
ثبت: ۱۳۹۹/۲/۳۰