كدام بازیكنان رئال‌مادرید را ترك می‌كنند؟

عکس خبري -کدام بازيکنان رئال‌مادريد را ترک مي‌کنند؟

پس از خداحافظی سه بازیكن رئال‌مادرید از این تیم، خبرها از خروج ۶ بازیكن دیگر در تابستان حكایت می‌كند.

به گزارش نما، «مارسلو»، «ایسکو» و «بیل» سه بازیکن رئال‌مادرید هستند که نهم تیرماه، قراردادشان با این تیم خاتمه می‌یابد و می‌توانند این تیم را در تابستان ترک کنند حال رسانه‌های اسپانیایی از جدایی ۶ بازیکن دیگر تیم رئال خبر می‌دهند.

در همین راستا، تارنمای «موندو دپورتیوو» با انتشار اسامی این بازیکنان نوشت: مارسلو، ایسکو و بیل تنها بازیکنانی نخواهند بود که می‌توانند در تابستان رئال‌مادرید را ترک کنند.
«آندری لونین» دروازه‌بان ۲۳ساله می‌تواند رئال‌مادرید را ترک کند و کهکشانی‌ها بنا ندارند هنگام جدایی او مشکلی برای او ایجاد کنند اما در تلاش هستند تا گزینه جایگزین خوبی را پیدا کنند.
«خسوس وایخو» مدافع ۲۵ساله رئال که فصل گذشته دقایق کمی پا به توپ داشت و با آمدن «رودیگر» بازی برای او بسیار سخت‌تر شد تا آنجا که باشگاه به دنبال راهی برای خروج او است.
«دنی سبایوس» هافبک ۲۵ساله از واپسین روزهای سال گذشته کاملاً واضح بود که می‌خواهد رئال‌مادرید را ترک کند؛ زمانی که کارلو آنچلوتی فقط چند دقیقه از بازی در این فصل را به او اختصاص داد و این باعث شد که او به فکر ادامه یا عدم حضور در این تیم باشد.

قرارداد او در سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و در صورت عدم تمدید، مادرید او را وارد بازار خواهد کرد.
«مارکو آسنسیو» که قرارداد این بازیکن ۲۶ساله مایورکایی همانند سبایوس، در سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و در صورت عدم تمدید، رئال‌مادرید او را وارد بازار خواهد کرد.
«لوکا یوویچ» این مهاجم ۲۴ساله صربستانی هم همواره به‌جای بنزما وارد زمین می‌شد به همین دلیل زمان بیشتری را روی نیمکت سپری کرد.
«ماریانو دیاز» این مهاجم ۲۸ساله که همیشه در جدایی از رئال‌مادرید مشکل داشته است اما به نظر می‌رسد تابستان امسال دیگر مشکلی برای رفتن او نیست.
منبع: ایرنا

۱۴۰۱/۳/۱۸

اخبار مرتبط