• عکس خبري -بودجه 330 ميليارد توماني براي مقابله با ريزگردها در بودجه 96 /کاهش سقف حقوق معاف از ماليات کارگران و کارمندان بخش خصوصي اصلاح شد

  رئیس كمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 در گفتگو با نما:

  بودجه ٣٣٠ میلیارد تومانی برای مقابله با ریزگردها در بودجه 96 /كاهش سقف حقوق معاف از مالیات كارگران و كارمندان بخش خصوصی اصلاح شد

  نمایندگان مجلس مصوبه خود در خصوص كاهش سقف حقوق معاف از مالیات كارگران و كارمندان بخش خصوصی را اصلاح كردند. بر این اساس سقف معافیت مالیاتی حقوق كارگران به ۲ میلیون تومان در سال ۹۶ افزایش یافت تا بین ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان به جیب كارگران برگردد.

 • عکس خبري -قمار اصلاح‌طلبان

  قمار اصلاح‌طلبان

  هر چه به روزهای انتخابات ریاست‌جمهوری نزدیك می‌شویم، اوضاع برای اصلاح‌طلبان و حسن روحانی شكل پیچیده‌تری به خود می‌گیرد!

 • عکس خبري -بدهي دولت 700 هزار ميليارد تومان شد/نقدينگي كشور از 250 هزار ميليارد تومان تجاوز كرده است

  محمود بهمنی در گفتگو با نما مطرح كرد:

  بدهی دولت 700 هزار میلیارد تومان شد/نقدینگی كشور از 250 هزار میلیارد تومان تجاوز كرده است

  عضو كمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت و شركت‌های دولتی طبق اظهارات وزیر اقتصاد دولت 700 هزار میلیارد تومان به بانك بدهكار هستند و این بدهی دولت بدیهی است كه نقدینگی كشور ما را از 430 هزار میلیارد تومان در سال 91 به 250 هزار میلیارد تومان برساند.

 • عکس خبري -حضرت زهرا(س) الگوي بانوي فعال سياسي و اجتماعي است

  مدرس حوزه علمیه خواهران مطرح كرد:

  حضرت زهرا(س) الگوی بانوی فعال سیاسی و اجتماعی است

  شیعه برای زن حرمت تمام قائل است زندگی حضرت زهرا از حیات تا شهادت این مقوله را به‌خوبی نشان می‌دهد، در كدام مذهب و آیینی زن این‌قدر آزادانه می‌تواند از حق دفاع كند و ادله روشن بیاورد؟ در اوج زنانگی، انسانیت و الوهیت را در كنار هم تلفیق كند و الگویی زمینی بارنگ آسمانی به آدمیان ارائه دهد، الگویی كه هرگز كهنه نمی‌شود و بلعكس جهانی كه عطش هویت دارد می‌تواند نسخه حیات‌بخش باشد.

 • عکس خبري -علي رغم سخنان رئيس جمهور، رکود اقتصادي افزايش يافته است

  نائب رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نما:

  علی رغم سخنان رئیس جمهور، ركود اقتصادی افزایش یافته است

  وقتی هزینه های گاز، برق و آب مصرفی تولید كننده ده برابر نسبت به گذشته افزایش یافته است، قطعا ً اگر حمایتی صورت نگیرد، توان رقابتی كاهش می یابد و بنگاه های تولیدی تعطیل می شوند و در نتیجه ركود بر فضای اقتصاد كشور حاكم می ماند.