• عکس خبري -آداب بهره مندي از محضر قرآن کريم

  به مناسبت شهادت حضرت موسی بن جعفر(ع):

  آداب بهره مندی از محضر قرآن كریم

  عالم بزرگوار شیخ مفید (ره) می نویسد امام كاظم (ع) دانشمندترین مردم زمانه بود و بیش از همه حافظ كتاب الهی و خوش صداترین آنان در قرائت قرآن بود. هنگام قرائت، آهسته و حزن آور می خواند و می گریست و شنوندگان هم گریه می كردند، اهل مدینه او را «زین المجتهدین » می‌نامیدند. (ارشاد مفید، ص 235)

 • عکس خبري -ترجيح منافع حزبي

  ترجیح منافع حزبی

  «با توجه به بیماری‌ای كه دارم و به‌ خاطر آن حضورم در شهرداری خیانت است.» این جمله‌ای است كه محمدعلی نجفی، شهردار تهران در جلسه علنی روز گذشته شورای شهر تهران كه برای بررسی استعفای وی تشكیل شده بود، بیان می‌كند.

 • عکس خبري -قدرت فزاينده!

  قدرت فزاینده!

  امروز بیستم فروردین مصادف با روز ملی فناوری هسته‌ای است؛ حدود 12 سال می‌شود كه ما در این روز آخرین اخبار توسعه و پیشرفت علمی هسته‌ای دانشمندان عزیز كشورمان را می‌شنویم.

 • عکس خبري - سياسي کاري در مجموعه مديريت شهري سبب توقف در خدمات رساني به مردم مي شود

  سردارطلائی درگفتگو با نما:

  سیاسی كاری در مجموعه مدیریت شهری سبب توقف در خدمات رسانی به مردم می شود

  نائب رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای خدمت به مردم بایدمدیریت شهری را ازمسائل سیاسی دور كرد اینكه مدیران كنونی در مجموعه مدیریت شهری افكار سیاسی خود را دارند اشكالی نداشته و محترم است ولی اینكه تشكیلات شورا وشهرداری وساختار وسازمان آن تبدیل به ابزاری برای تحقق منویات و اهداف سیاسی و جناحی مدیران مجموعه شهری شودخداپسندانه نبوده وقابل قبول نیست.