• عکس خبري -روانشناسي مقتدي صدر

  روانشناسی مقتدی صدر

  دكتر عبدالله گنجی

 • عکس خبري -ماه رمضان بهشتي در ميان جهنم +فيلم

  ماه رمضان بهشتی در میان جهنم +فیلم

  به گزارش نما؛ امروز اولین روز از ماه مبارك رمضان نهمین ماه قمری و ماه روزه و نزول قرآن است. مسلمانان در ماه مهمانی خدا با روزه گرفتن و شب‌زنده‌داری، خود را به خدا نزدیك كرده و از درگاه پروردگارشان طلب عفو می‌كنند. كانال "ریحانه" كه یكی از كانال‌های رسمی و اختصاصی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است و بیشتر به موضوع «زن و خانواده» می‌پردازد، به مناسبت آغاز ماه مبارك رمضان، نماهنگی با عنوان "ماه رمضان در هر سال، قطعه‌ای از بهشت است..." منتشر كرد كه با بیانات رهبر انقلاب در خصوص فضیلت این ماه صداگذاری شده است. در ادامه این نماهنگ را مشاهده می‌كنید.

 • عکس خبري -پاسخ به سه پرسش درباره روزه داري

  پاسخ به سه پرسش درباره روزه داری

  روزه سپر است، وقتى یكى از شما روزه است ناسزا نگوید، نادانی نكند و اگر كسى با او نزاع كرد یا به او ناسزا گفت بگوید من روزه‌ام [و در صدد جبران نباشد]

 • عکس خبري -جنگ رواني اصلاح‌طلبان و چالش برجام

  جنگ روانی اصلاح‌طلبان و چالش برجام

  اصلاح طلبان تلاش دارند با ایجاد رعب و ترس، تداوم برجام با اروپایی‌ها را تنها راه ممكن برای جمهوری اسلامی ایران معرفی كنند

 • عکس خبري -اتحاد ملي عامل ايستادگي در برابر مستکبران است

  انواری در گفتگو با نما:

  اتحاد ملی عامل ایستادگی در برابر مستكبران است

  عضو شورای مركزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید رفتارها و روابط با دولت های مستكبر از موضع انفعال وضعف باشد كه عزت كشور و مردم پایمال شود.

 • عکس خبري -سوال از رئيس جمهور حق مجلس است/ روحاني پاسخ گوي ضعف دولت در مقابله با نابساماني هاي اقتصادي باشد

  موسوی لارگانی در گفتگو با نما:

  سوال از رئیس جمهور حق مجلس است/ روحانی پاسخ گوی ضعف دولت در مقابله با نابسامانی های اقتصادی باشد

  عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: عدم وجود برنامه و تصمیم جدی دولت برای مقابله با شرایط موجود و كنترل بازار ارز وسكه در كشور دلیل نابسامانی های اقتصادی اخیر وتحمیل هزینه ها ی گزاف بر مردم است كه رئیس جمهور باید پاسخ گوی آن باشد.