نسخه چاپی

سوءاستفاده سیاسی خاتمی از عید غدیر!

خاتمی گفت: بسیار علاقمند بودیم در كشوری كه الگو گرفته از مولا علی (ع) است نیز مهر و خوشنودی ر ا شاهد بودیم و چه خوب بود در روز عید سعید غدیر خم شاهد باشیم كسانی كه اتهامات سیاسی دارند در بند حبس نباشند.

به گزارش نما به نقل از صراط، سید محمد خاتمی در مراسمی با حضور تعدادی از چهره های سیاسی اصلاح طلب به مناسبت عید غدیر خم، تلویحا درخواست رفع حصر سران فتنه را تکرار کرد.

خاتمی بدون در نظر گرفتن رفتار خود و همفکرانش در فتنه 88، با طرح این سوال که باید ببینیم با این همه سرمایه در چه وضعی به سر می بریم، گفت: چرا در جامعه انسانی ما اختلاف و گرایش هایی فراوان به وجود آمده است؟ باید به خود بیاییم و چاره ای بیاندیشیم.

بر اساس گزارش ایسنا، خاتمی بدون آنکه اشاره ای به خسارات وارده به کشور توسط فتنه گران کند، به با تأکید بر این‌که علی (ع) مظهر مهر، مدارا و اخلاق است گفت: بسیار علاقمند بودیم در کشوری که الگو گرفته از مولا علی (ع) است نیز مهر و خوشنودی ر ا شاهد بودیم و چه خوب بود در روز عید سعید غدیر خم شاهد باشیم کسانی که اتهامات سیاسی دارند در بند حبس نباشند.

گفتنی است در مراسم مذکور «محمدرضا عارف» و «احمد مسجد جامعی» نیز حضور داشتند.

این چندمین باری است که خاتمی به یکباره با فراموش کردن تمامی خسارات و جنایات رخ داده در جریان فتنه 88، به سوئاستفاده سیاسی از مناسبت های مختلف پرداخته و از موضع طلبکار خواستار رفع حصر سران فتنه می شود.

این بار نیز او با یادآوری منش و رفتار امیرالمومنین (ع) در حکومتداری خواسته های سیاسی اش را مطرح کرده و این در حالی است که هرگز توضیح نداده است که رفتار و عملکرد او و همفکرانش در فتنه 88، چه سنخیتی با منش حکومتداری امیرالمومنین (ع) داشته است.
ثبت: ۱۳۹۳/۷/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: