نسخه چاپی

نظر مدیرعامل استقلال در مورد برانكو

مدیرعامل استقلال گفت: هر 6 بازی باقی مانده ما سخت است و باید تلاش كنیم به امتیازات ممكن برسیم.

به گزارش نما به نقل از راه دانابهرام افشارزاده در خصوص جلسه روز گذشته هیات مدیره اظهار داشت: بیشتر بحث خصوصی سازی و بدهی های قبلی باشگاه بود که برنامه ریزی کردیم در اولین فرصت نسبت به پرداخت آنها اقدام کنیم. به زودی یک جلسه با آقای پورحسینی خواهیم داشت تا اگر در بحث خصوصی سازی خریدار برای استقلال پیدا شد در این باره مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

وی درباره حضور هدایتی در پرسپولیس و حل مشکلات مالی این تیم خاطرنشان کرد: از وی تشکر می کنم که مشکلات مالی یکی از تیم های پرطرفدار را حل کرده است. دوست داشتیم یکی هم برای استقلال پیدا شود و مشکلات تیم ما را حل کند. ما هنوز مشکلات مالی داریم و هر کسی در این راه پیش قدم شود استقبال می کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور برانکو در باشگاه پرسپولیس بیان داشت: زمانی که در کمیته ملی المپیک بودم با وی کار کردم و با او قهرمان بازیهای آسیایی بازی پوسان شدیم. در این باره مسئولان پرسپولیس باید پاسخگو باشند. حتما مربی خوبی بوده که به پرسپولیس آمده است.

افشارزاده درباره اینکه آندرانیک تیموریان بعد از جدایی از استقلال عملکرد خیلی خوبی در تیم ملی و باشگاه جدیدش داشته است، عنوان کرد: وی خودش علاقه مند نبود در استقلال بماند و آن هم به این دلیل بود که می گفت فضا برایش سخت بود که در این تیم حضور داشته باشد. آندو بازیکن خوبی است و امیدوارم به عنوان یک بازیکن سابق استقلال موفق باشد.

وی در این خصوص که جدایی تیموریان از استقلال اشتباه بود یا خیر تصریح کرد: ما در این باره اشتباهی نکردیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره بازی با ذوب آهن گفت: هر 6 بازی باقی مانده ما سخت است و باید تلاش کنیم به امتیازات ممکن برسیم. در خصوص پرداخت پاداش در صورت برد احتمالی هم به جمع بندی نرسیده ایم.

افشارزاده در پایان در خصوص وضعیت کادرفنی استقلال برای فصل آینده خاطرنشان کرد: با توجه به ماجرای خصوصی سازی وضعیت باشگاه مشخص نیست و حتی معلوم نیست که من بمانم. باید ابتدا تکلیف باشگاه مشخص شود و بعد به فکر مذاکره برای سرمربی فصل آینده باشیم.

۱۳۹۴/۱/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: