نسخه چاپی

دلیل كاهش بار ترافیكی در تهران

معاون ترافیك پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نظارت بر ورود به طرح زوج و فرد با دوربین از امروز تصریح كرد: بدین سبب بار ترافیكی كاهش چشمگیری داشته است.

به گزارش نما به نقل از فارس: پرویز حسینی معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار کرد: همواره آغازین روزهای هفته بار ترافیکی سنگینی را شاهد بودیم به خصوص در روزهایی که شاهد بارش باران نیز بودیم اما امروز اجرای طرح نظارت بر ورود خودروها به محدوده زوج و فرد ترافیک شهری کاهش چشمگیری داشت.

وی تصریح کرد: در معابر بزرگراهی نیز که همواره حجم سنگینی را شاهد بودیم امروز این ترافیک به شکل منقطع و در مناطق مشخص بود و مانند روزهای گذشته یک محور بزرگراهی به طور کامل دارای ترافیک سنگین نبود.

حسینی خاطرنشان کرد: در مناطق داخلی شهر نیز که طرح زوج و فرد اجرا شد تأثیر زیادی ناشی از اجرای نظارت بر محدوده زوج و فرد توسط دوربین و بار خیابان‌ها مشاهده شد.

معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: آغازین روزهای هفته‌های گذشته به خصوص در روزهای بارانی گاهی اوقات خیابان‌ها و بار ترافیک آنها تا ساعت 11 صبح نیز سنگین بود ولی اکنون بار ترافیکی 80 درصد خیابان‌ها در حال سبک شدن است.

وی در رابطه با جریمه‌های دوربین‌های نظارت بر محدوده زوج و فرد نیز تصریح کرد: از امروز جریمه‌ها اعمال می‌شود چرا که در یک ماه آخر سال گذشته نیز در رابطه با نظارت دوربین بر محدوده زوج و فرد اطلاع‌رسانی شد.

۱۳۹۴/۱/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: