نسخه چاپی

قول سعودی ها برای اشدمجازات مأموران

معاون امور كنسولی و پارلمانی وزیر امور خارجه گفت: مرتكبین تعرض به دو نوجوان ایرانی هم اكنون در زندان به سر می برند و پرونده نزد مدعی العموم است.

به گزارش نما به نقل از مهر، حسن قشقاوی معاون وزیر امور خارجه در امور کنسولی و پارلمانی گفت: چهارشنبه گذشته ملاقات مهمی بین حسین صادقی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ریاض با عالیرتبه ترین مقام مسئول سعودی درخصوص موضوع دو مأمور مجرم عربستانی صورت گرفت.

در این دیدار مسئول عالیرتبه سعودی در پاسخ به پیگیری های سفیر ایران گفت: اتفاقی که افتاد مایه تأسف شدید ما و خجالت آور است.

وی گفت: مرتکبین این عمل غیر انسانی و ناشایست هم اکنون در زندان به سر می برند و پرونده نزد مدعی العموم است.

این مقام مسئول در ادامه قول داد: ما جز به اشد مجازات آنها هرگز رضایت نخواهیم داد و شما را در جریان موعد آن قرار خواهیم داد تا خانواده قربانیان از نزدیک شاهد آن باشند.

در ملاقات مشابه دیگری، صادقی، سفیر جمهوری اسلامی ایران با معاون وزیر خارجه عربستان نیز با حیوانی خواندن عمل انجام شده گفت: وزارت خارجه عربستان نیز به نوبه خود خواستار اشد مجازات در صدور حکم برای این دو مجرم سعودی است.

قشقاوی در پایان گفت: وزارت امور خارجه در جریان کامل جریحه دار شدن احساسات و افکار عمومی هموطنان عزیزاست. به همین دلیل تا حصول نتیجه قطعی به پیگیری مستمر خود ادامه داده، همگان را در جریان امر قرار خواهد داد.

وی گفت: البته مطالب اغراق آمیز و غیر واقعی نیز عمدتاً در فضاهای مجازی در جریان است که نباید به آنها توجه شود.

۱۳۹۴/۱/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: