نسخه چاپی

پایتخت گرمتر می‌شود

وظیفه درباره وضعیت جوی استان تهران افزود: آسمان پایتخت برای فردا صاف و گاهی وزش باد با حداقل و حداكثر دمای ۱۳ و ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.

احد وظیفه با اشاره به نقشه های پیش یابی هواشناسی گفت: روز شنبه در دامنه های زاگرس مرکزی ، مرکز، دامنه های البرز مرکزی، مناطق شرق وشمال شرق افزایش ابر، وزش باد و رگبار و رعد وبرق پیش بینی می‌شود که از بعد از ظهر روز شنبه در مناطق شرق و شمال شرق کشور بارندگی‌ها شدیدتر خواهد بود.

وی ادامه داد: این سامانه روز یکشنبه در شمال شرق و شرق کشور فعال بوده و به تدریج از کشور خارج می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان این‌که روزهای شنبه و یکشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود، افزود:روز شنبه در برخی نقاط جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق و روز یکشنبه برای برخی مناطق جنوب شرق کشور وزش باد و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی، روز یکشنبه و دوشنبه در سواحل دریای خزر دمای هوا افزایش داشته و در برخی مناطق استان های اردبیل و گیلان با وزش باد نسبتا شدید جنوبی همراه خواهد بود.

وی درباره وضعیت جوی استان تهران افزود: آسمان پایتخت برای فردا صاف و گاهی وزش باد با حداقل و حداکثر دمای ۱۳ و ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود. همچنین در روز یکشنبه آسمان تهران کمی ابری و گاهی وزش باد با دمای حداقل و حداکثر ۱۴ و ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.

۱۳۹۴/۱/۳۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...