نسخه چاپی

تلاش شش كشور برای تدارك حمله به سوریه

پایگاه خبری المنار فلسطین در خبری عنوان كرد كه اخیرا شش كشور طی جلسه ای محرمانه در آنكارا پایتخت تركیه، قرار تدارك دیدن حمله به دمشق را گذاشته اند.

به گزارش نما به نقل از مهر، شش کشوری که تروریسم را در منطقه حمایت و اداره می کنند، همگام با گروه های تروریستی در سوریه طرح حملات وسیع به دمشق را تصویب کردند. به نوشته پايگاه خبري المنار فلسطین، عربستان سعودي، قطر، ترکیه، ايالات متحده آمریکا، فرانسه و انگلیس با سرکردگی رژیم صهیونیستی و با حمایت دستگاه اطلاعاتی اين رژيم آماده حمله به سوریه هستند.

این پایگاه خبری در ادامه فاش کرد که تروریست هایی که قرار است در این جنگ شرکت داشته باشند، هم اکنون در عربستان و قطر در حال کسب آموزش های لازم جنگی هستند. بر این اساس رژيم اسرائیل نقش بارزی در این جنگ خواهد داشت زیرا سوریه دشمن تمام عیار رژیم صهیونیسیتی به حساب می آید.

این پايگاه خبري در ادامه مطلب خود به نقش اردن اشاره کرد و نوشت: اردن تاکنون توانسته نقش مثبتی برای عربستان در سوریه ايفا كند. این کشور با عبور دادن تسلیحات نظامی و تسلیم آنها به گروه های تروریستی توانسته خشنودی حامیان تروریسم در منطقه را فراهم کند.

از سوي ديگر رژیم صهیونیستی با همکاری ایالت متحده آمريكا سعی دارد که بدون هزینه دادن، کشورهای اسلامی را وارد نزاعی بی فرجام و پرهزینه كند که نفعی برای ملت های مسلمان نداشته و باعث ایجاد تنش در جهان اسلام و ميان کشورهای منطقه مي شود.

۱۳۹۴/۲/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: