نسخه چاپی

ترافیك سنگین به سمت پایتخت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان دماوند از ترافیك سنگین به سمت شهر تهران خبر داد و گفت: پمپ بنزین گیلاوند به جهت ایجاد گره ترافیكی به سمت تهران بسته شد.

به گزارش نما به نقل از فارس، داوود عبدالملکی دقایقی پیش اظهار داشت: هم‌اکنون بار ترافیک به سمت شهر تهران سنگین است؛ از بعد از ظهر امروز ترافیک به سمت تهران سنگین شد و پیش‌بینی می‌شود این ترافیک تا ساعت 21 امروز ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه تا ساعت 17 امروز بار به سمت استان مازندران نیمه‌سنگین بود، افزود: در منطقه گیلاوند شاهد ترافیک سنگینی هستیم که نیروهای راهور در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای این منطقه حضور دارند تا اتفاقی رخ ندهد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان دماوند تصریح کرد: خوشبختانه تصادف جدی در منطقه گیلاوند به وقوع نپیوسته است و تنها چند برخورد جزئی رخ داد.


عبدالملکی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی گفت: تردد تریلر تا ساعت 24 روز جمعه در محور فیروزکوه ممنوع است و در منطقه گیلاوند نیز بریدگی مرکزی را به جهت ایجاد نشدن گره ترافیکی مسدود کردیم؛ دیگر بریدگی را برای دسترسی‌های محلی باز گذاشتیم.

وی همچنین اضافه کرد: پمپ بنزین گیلاوند به جهت ایجاد گره ترافیکی به سمت تهران بسته شد تا تردد خودرها در این منطقه به سهولت انجام شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان دماوند به رانندگان توصیه کرد: هنگام رانندگی صبر و حوصله پیشه کرده و علائم راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و از سرعت غیرمجاز بپرهیزند؛ همچنین فاصله طولی خود را خودروی جلویی را حفظ کنند.

۱۳۹۴/۳/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: