نسخه چاپی

گلایه های كاپیتان معروف از سیاسی ها

بچه های تیم ملی والیبال خسته هستند و البته هنوز گلایه دارند از اینكه پاداش های وعده شده شان را سال قبل نگرفتند.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین، سعید معروف بعد از پیروزی تیم ملی والیبال برابر آمریکا، وقتی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد و نهاونديان رئیس دفتر ریاست جمهوری برای گفتن خسته نباشید این پیروزی شیرین به رختکن شان رفته بودند، به نمایندگی از هم تیمی هایش چند کلامی حرف زد. حرف هایی پر از خستگی. او و بچه ها بعد از تشکر از مسئولان حاضر در رختکن و خوش و بش های معمول لب به گلایه گشودند. معروف در دل همه حرف هایی که زد، با انتقاد از اين که بعضی مسوولان فقط موقع برد حاضر مي شوند، از عدم حمايت آنها از اعضاي تيم ملي گلايه كرد. او سپس با لحنی آرام تر گفت: «من مي دانم شما الان حاضر هستيد و امیدوارم دوباره نرويد تا سال ديگر!»

ملی پوشان والیبال بعد از موفقیت های سال قبل شان وعده هایی برای پاداش ویژه گرفته بودند که البته به دلیل تاکید دولت بر پرهیز از اعطای رانت ویژه به ورزشکاران در صورت موفقیت های شان، از دادن چنین پاداش هایی جلوگیری شد. البته بعد از آن بود که دعوای شان با وزارت ورزش بالا گرفت و در نهایت نصرالله سجادی معاون ورزش در این باره اعلام کرد بنا بر آیین نامه پاداش قهرمانان، به والیبالیست ها پاداش داده می شود. در آیین نامه پاداش ها هم چیزی به عنوان صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی وجود نداشت!

محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهوری اما بعد از گفتن خسته نباشید و شنیدن گلایه های بچه ها، این پست را در اینستاگرامش منتشر کرد: «اگر در واليبال مي توانيم با غيرت و قدرت قهرمانان مان در عرصه ي جهاني حاضر شويم و قواعد بازي را رعايت كنيم و ادب و اخلاقمان را نشان دهيم و از قويترين تيم ها نهراسيم و پيروز شويم و دلهاي مردم مان را شادان كنيم؛ چرا در عرصه هاي ديگر چنين نكنيم؟»

۱۳۹۴/۴/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: