نسخه چاپی

در نطق میان دستور مطرح شد؛

دزدی‌های مدرن در پایتخت

نماینده مردم مشكین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انحصار در صدا و سیما، افزایش آمار خودكشی و دیگركشی را نتیجه فرهنگ‌سازی غلط صدا و سیما خواند.

به گزارش نما به نقل از مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی یونس اسدی، نماینده مردم مشکین‌شهر در نطق میان دستور خود گفت: حکام سعودی هار شده‌اند. باید مسئولیت‌ناپذیری این افراد را در جامعه بین‌الملل محکوم کرد.

وی با انتقاد شدید از عملکرد صدا و سیما افزود: صدا و سیما به عده‌ای خاص منحصر شده است باید برنامه‌های رسانه انحصار بررسی شود تا ببینیم چند درصد مردم راضی هستند.

نماینده مردم مشکین‌شهر با اشاره به سرگردانی مراکز صدا و سیمای استان‌ها اظهار کرد: متاسفانه برنامه‌های استانی و ملی ضعیف است.

اسدی ادامه داد: متاسفانه در برنامه های زنده خر و کرّه‌خر و در برنامه‌های غیرزنده عروسک‌های زرد حضور می‌یابند.

نماینده مردم مشکین‌شهر با انتقاد از عدم برنامه‌ریزی فرهنگی در صدا و سیما خاطرنشان کرد: رویه فعلی صدا و سیما مصیبت بزرگی را بر سر فرهنگ دینی و ایرانی جامعه خواهد آورد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به دزدی‌های مدرن در پایتخت و سایر شهرستان‌ها توضیح داد: دزدان با امنیت کامل کار خود را انجام می‌دهند. با دستگاه فلزیاب در خانه‌ها دنبال طلا می‌گردند تا تمام سرمایه مردم را به یغما بردارند. آیا دستگاه امنیتی و قضایی فکری به حال حل این مشکل کرده است؟

اسدی در ادامه با انتقاد از آمار افزایش خودکشی و دیگرکشی در کشور گفت: افزایش آمار خودکشی و دیگرکشی نتیجه فرهنگ غلط صداوسیما است.

۱۳۹۴/۷/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: