نسخه چاپی

توضیحات مركز روابط عمومی وزارت صنعت،معدن وتجارت درباره یك خبر

200میلیارد تومان یارانه به بخش تولید اختصاص یافته است

مركز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت صنعت،معدن وتجارت اعلام كرد : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حاشیه بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو اعلام نموده است: 200 میلیارد تومان یارانه به بخش تولید پرداخت می شود كه برخی رسانه ها به اشتباه آن را به خودروسازان اعلام كرده اند.

به گزارش نما مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت صنعت،معدن وتجارت اعلام کرد : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حاشیه بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو اعلام نموده است: 200 میلیارد تومان یارانه به بخش تولید پرداخت می شود که برخی رسانه ها به اشتباه آن را به خودروسازان اعلام کرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، در توضیح مرکز روابط عمومی وزارت صنعت،معدن وتجارت آمده است دکتر نوبخت در این برنامه تصریح کرده است: امروز با وزیر صنعت،معدن وتجارت توافق نامه ای را در راستای کمک به تولید و انتظاری که برای رشد تولید و رشد اقتصادی داریم، امضا کردیم که براساس آن مقرر شد که در اولین گام حداقل 200میلیارد تومان در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت دهیم تا برای اعطای یارانه تولید اقدام کند.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی همچنین افزود: این 200میلیارد تومان در همین ماه در اختیار وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار می گیرد تا با مدیریت ایشان توزیع شود.

۱۳۹۴/۷/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: