نسخه چاپی

برگزاری مراسم تشییع پیكر جانباختگان منا فردا

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به انتقال پیكر ۱۰۴ تن از جانباختگان فاجعه منا به كشور، افزود: صبح فردا یكشنبه پیكر جانباختگان طی مراسمی تشییع می‌شود.

به گزارش نما، شهاب‌الدین چاوشی در گفت‌وگو با (ایسنا)، گفت: مراسمی صبح امروز به مناسبت ورود اجساد جان‌باختگان حادثه منا به کشورمان و ادای احترام به آنها صبح امروز و با حضور سران سه‌ قوه برگزار شد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران درخصوص انتقال پیکر سایر جانباختگان فاجعه منا گفت: مسوولان مشغول هستند تا مراحل و تشریفات این کار انجام شود تا به تدریج پیکر سایر جانباختگان منتقل شود اما به دلیل مشکلاتی که در شناسایی جانباختگان وجود دارد، نمی‌توان زمان دقیقی تعیین کرد.

چاوشی تاکید کرد: به محض اینکه افراد ایرانی تشخیص داده شوند به کشور منتقل می‌شوند و بقیه مراحل در کشورمان انجام می‌شود. امیدواریم این مراحل به سرعت انجام شود و پیکر جانباختگان در اسرع وقت به کشورمان منتقل شوند.
مراسم تشییع عمومی پیکر جانباختگان منا فردا از مقابل دانشگاه تهران

همچنین مهدوی مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران نیز در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مراسم تشییع عمومی پیکر جانباختگان فاجعه منا فردا از ساعت 9 و 30 دقیقه از مقابل درب اصلی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۷/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: