نسخه چاپی

حقیقی فسخ كرد تا پرسپولیسی شود؟

فسخ قرارداد دروازه‌بان ملی‌پوش كشورمان با تیم روبین‌كازان روسیه بحث انتقال وی به پرسپولیس را بیش از پیش جدی‌تر كرده است.

به گزارش نما به نقل از مشرق، از مدت‌ها قبل که بحث جذب دروازه‌بان برای تیم پرسپولیس مطرح شده بود نام‌های زیادی به عنوان سنگربان قفس توری سرخ‌ها مطرح شد اما نام علیرضا حقیقی دروازه‌بان ملی‌پوش فوتبال کشورمان که در تیم روبین‌کازان روسیه توپ می‌زد شاید عجیب‌ترین گزینه برای حضور در جمع پرسپولیسی‌ها بود. اگر آن زمان کسی ادعا می‌کرد که حقیقی احتمالا به پرسپولیس خواهد پیوست بی‌شک این ادعا واهی تلقی می‌شد اما با اتفاقاتی که رخ داده حالا پسر پرسپولیس (لقب علیرضا حقیقی) باز هم در آستانه حضور در پرسپولیس قرار دارد و صحبت‌ها این بار جدی‌تر از همیشه به نظر می‌رسد.

مسئولان پرسپولیس برای سپردن سنگر خود پیش از این به دنبال جذب علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم نفت تهران بودند که در نهایت این انتقال رنگ و بوی واقعی به خود نگرفت اما از روز گذشته که حقیقی قرارداد خود را با باشگاه روبین‌کازان روسیه فسخ کرده به نظر می‌رسد پس از بیش از 4 سال حقیقی یک بار دیگر پیراهن سرخ پرسپولیس را بر تن خواهد کرد.

مدیران پرسپولیس برای جذب حقیقی پیش از این تحرکاتی انجام داده بودند اما از شب گذشته پیگیری‌ها در این خصوص جدی‌تر از قبل دنبال شده و رایزنی‌هایی برای جذب این دروازه‌بان ملی‌پوش انجام شده است.

پرسپولیسی‌ها البته در آخرین ساعت‌های نقل و انتقالات لوبانوف ازبکستانی را جذب کردند که تا حدودی خیال پرسپولیسی‌ها را از پست دروازه‌بانی راحت کرد اما مسئولان این باشگاه می‌دانند که برای حضوری پرقدرت در لیگ برتر و آسیایی شدن آنها نیاز به دو دروازه‌بان مطرح دارند.

این در حالی است که فرصت نقل و انتقالات در ساعت 24 روز سه‌شنبه به پایان رسیده اما باید دید وضعیت فسخ قرارداد حقیقی با روبین‌کازان به چه شکل بوده است. در صورتی که طبق قانون او قراردادش را در زمان معین فسخ کرده باشد یک بار دیگر حقیقی را با پیراهن پرسپولیس خواهیم دید

۱۳۹۴/۱۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...