نسخه چاپی

حشمتیان:

لیست جبهه اعتدال‌گرایان 20 بهمن ارائه می‌شود

رئیس جبهه مستقلین و اعتدال گرایان با اشاره به مذاكره این جبهه با اصلاح طلبان و اصولگرایان حامی لاریجانی گفت: این امكان وجود دارد كه در لیست جبهه مستقلین و اعتدال گرایان از اصلاح طبان و اصولگرایان معتدل استفاده شود.

به گزارش نما به نقل از نامه نیوز، قدرتعلی حشمتیان در گفت وگویی درباره‌ی آخرین فعالیت انتخاباتی جبهه مستقلین و اعتدال گرایان اظهار کرد:‌ ما با صدای ملت و علی مطهری به توافق رسیده‌ایم و قرار شده است که در لیست ما و صدای ملت اشتراکات حداکثری وجود داشته باشد و شاید هم در نهایت یک لیست واحد ارائه کنیم.

وی افزود: البته ما منتظر اعلام نظر شورای نگهبان درباره‌ی نامزدهای رد صلاحیت شده هستیم زیرا تعداد زیادی از اعضای جبهه مستقلین و اعتدالگرایان یا رد صلاحیت شده‌اند یا صلاحیت آنها احراز نشده است.

این فعال سیاسی همچنین درباره‌ی جلسات خود با محمدرضا عارف گفت: عارف می‌گفت که حرکت خود را ادامه دهیم تا ببینیم در نهایت چه کسانی تایید صلاحیت می‌شوند. ما به هر حال در این مدت با اصولگرایان و اصلاح طلبان معتدل مذاکره داشته‌ایم. و اگر آنها اعضای ما را در لیست خود قرار دهند، ما هم از اعضای آنها در لیست خود استفاده خواهیم کرد.

حشمتیان با اشاره به این که سرلیست جبهه مستقلین و اعتدال گرایان علی مطهری است افزود: لیست این جبهه 20 بهمن ماه ارائه خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...