نسخه چاپی

اسكان 100 هزار مهمان نوروزی در پایتخت

فرماندار تهران اعلام كرد:‌ از بیستم اسفندماه میوه نوروزی توزیع می شود و با ثبات قیمت در بازار و تلطیف قیمت ها نگرانی برای بازار شب عید وجود ندارد.

به گزارش نما به نقل از مهر: فرماندار تهران اعلام کرد:‌ از بيستم اسفندماه ميوه نوروزی توزيع می شود و با ثبات قيمت در بازار و تلطيف قيمت ها نگرانی برای بازار شب عيد وجود ندارد.

عیسی فرهادی در مورد نتیجه جلسه ستاد نوروزی تهران گفت: این مهم مانند سالهای قبل با همکاری شهرداری تهران انجام شده و ادارات هلال احمر،نیروی انتظامی، میراث فرهنگی و گردشگری و آموزش و پرورش در برنامه ریزی های استقبال از مسافران نوروزی مشارکت دارند. همچنین در ایام نوروز آمادگی برای اسكان ۱۰۰ هزار مهمان نوروزی در مدارس تهران وجود دارد.

فرماندار تهران به برگزاری نمایشگاه های بهاره تا بیستم اسفندماه اشاره كرد و گفت:‌ شهروندان مطمئن باشند که با ثبات قیمت در بازار و تلطیف قیمت ها نگرانی برای بازار شب عید وجود ندارد.

فرهادی با بیان رفع اشكالات برنامه ریزی برای تمهیدات نوروزی نسبت به سال های گذشته گفت: امسال ظرفیت ها برای تمهیدات نوروزی استان بیشتر شده و شهرداری تهران در موضوع تهران گردی و بازدید از اماكن دیدنی تهران اقداماتی انجام داده است.
ثبت: ۱۳۹۴/۱۲/۱۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: