نسخه چاپی

برداشت روزنامه سعودی از اظهارات فرمانده سپاه

روزنامه سعودی الشرق الاوسط مدعی شد سردار محمد علی جعفری در اظهارات خود عربستان را تهدید كرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو روزنامه سعودی الشرق الاوسط با برداشتی وارونه از اظهارات سردار "محمد علی جعفری" -- فرمانده سپاه پاسداران ایران -- و پرداختن به بخشی از آنها در شماره امروز خود مدعی شد: " فرمانده سپاه پاسداران ایران در واکنش به اقدام اخیر ریاض مبنی بر درج نام جنبش حزب الله لبنان در فهرست سازمان های تروریستی، عربستان سعودی را تهدید کرد. جعفری اعلام کرد: "اقدام سعودی را بی پاسخ نمی گذاریم و برنامه هایی را به این منظور تدارک دیده ایم. ما با تمام توان از حزب الله لبنان دفاع می کنیم و به دنبال تقویت موضع جنبش در لبنان و منطقه هستیم."

الشرق الاوسط در ادامه با این ادعا که ایران درصدد شعله ور کردن آتش جنگ در یمن است، نوشت: "در حالی که تمام منطقه به دنبال توقف جنگ در یمن هستند، جعفری اعلام می کند ما ملت یمن را تنها نمی گذاریم و شمشیر انصارالله در آینده تیزتر خواهد شد."

این روزنامه سعودی همچنین مدعی شد: "فرمانده سپاه پاسداران ایران با حمایت از انتشار تفکر انقلاب اسلامی این کشور، بر ضرورت مهندسی انقلاب و گسترش شمولیتش در عرصه بین المللی تأکید کرد."

این روزنامه در پایان این مطلب نوشت: "جعفری سعی دارد مداخله نظامی ایران را در سوریه توجیه کند. وی اعلام کرد: "مشارکت ایران در سوریه پاسخی است به استراتژی انگلیس، آمریکا و رژیم صهیونیستی. آنها می خواهند سوریه را تجزیه کنند."

۱۳۹۵/۱/۱۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...