نسخه چاپی

خط هوایی آسمان در حال ورشكستگی است

مدیركل فرودگاه‌های استان فارس با بیان اینكه خطوط هوایی آسمان به علت بدهی به وزارت نفت و فرودگاه‌های كشور توان سوختگیری وپرداخت هزینه‌های جاری را ندارد گفت: این شركت به عنوان یك خط هوایی ورشكسته در استان فارس فعالیت دارد.

به گزارش نما ، رضا بدیعی‌فرد در گفتگو با تسنیم، اظهار داشت: به نظر می‌رسد تنها راه ادامه فعالیت این خطوط افزودن هواپیماهای جدید باشد زیرا هم اکنون از ۲۱فروند هواپیما ۱۹ فروند آن به دلائل مختلف زمین‌گیر شده است.

وی با تاکید بر اینکه ضروری است مسئولان برای ادامه فعالیت این خطوط هوایی تدابیری بیندیشند افزود:با توجه به اینکه استان فارس در زمینه گردشگری مستعد سرمایه‌گذاری است افزایش تعداد خطوط هوایی در این استان با بازگشت سرمایه همراه است.

بدیعی‌فرد با بیان اینکه هم اینک ۱۹ شرکت داخلی و خارجی در استان فارس در حال فعالیت هستند گفت: تلاش داریم اوایل آبان ماه امسال خطوط خارجی را در این فرودگاه افزایش دهیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس تصریح کرد: بهره‌برداری و توسعه فرودگاهی، شیراز را نقطه عطفی در جذب ایرلاین‌های خارجی می‌کند و با اجرای توسعه فرودگاهی شیراز زمینه اشتغال ۷۵۰ نفر فراهم شده است.

وی با اشاره به اقداماتی که از طریق مسئولان این فرودگاه با آژانس‌های گردشگری استان انجام شده اظهارداشت:پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک تعداد پروازهای اروپایی از این فرودگاه افزایش یابد.

بدیعی‌فرد گفت: سالانه ۳۶ هزار پرواز در فرودگاه شیراز انجام می‌شود که از این تعداد روزانه ۶۸۰۰مسافر از شرکت‌های داخلی و ۱۶۰۰ نفر گردشگر خارجی هستند.
ثبت: ۱۳۹۵/۴/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: