نسخه چاپی

وضعیت محورهای هراز و فیروزكوه

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران از ترافیك پرحجم و روان در محورهای هراز، فیروزكوه و امام رضا(ع) خبر داد و گفت: تردد در محور هراز در جریان است.

به گزارش نما به نقل از فارس، سیاوش محبی دقایقی پیش در شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران هراز، فیروزکوه و امام رضا(ع) اظهار داشت: با توجه به اعمال ممنوعیت تردد انواع کامیون و کامیونت به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی، تردد در محور هراز پرحجم و روان است و تردد در این محور جریان دارد.

وی افزود: محور هراز تنها امروز صبح به صورت مقطعی مسدود شد و به جز آن انسداد دیگری نداشتیم؛ بحث‌های دیگر در خصوص انسداد محور هراز تکذیب شده است.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: ترافیک در محور فیروزکوه نیز پرحجم و روان است و وسایل نقلیه در مسیر بدون مشکلی در حال رفت‌وآمد هستند.

محبی با اشاره وضع ترافیک در محور امام رضا(ع) افزود: وضع تردد در محور امام رضا(ع) نیمه‌سنگین، اما روان است و ممنوعیتی در این جاده وجود ندارد.

وی ادامه داد: با عنایت خداوند متعال از آغاز تعطیلات حادثه خاصی در محورهای شرق استان تهران رخ نداده است و رانندگان برای تداوم این روند باید با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب و اعصابی آرام و نیز به دور از استرس رانندگی کنند.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران اضافه کرد: با رعایت حقوق شهروندی از سوی رانندگان می‌توانیم شاهد انضباط ترافیکی خوبی در محورهای شرق استان تهران باشیم.

۱۳۹۵/۴/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: