نسخه چاپی

كارتخوان های ناشناس جمع می شود

عدم همخوانی میان پذیرندگان دستگاه‌های كارتخوان و حساب متصل به آن ها، زمان طولانی برای ثبت و تصحیح اطلاعات پذیرندگان از جمله مواردی بود كه دستگاه های كارتخوان با آن مواجه بودند. اكنون با راه اندازی سامانه جامع مدیریت پذیرندگان بخش زیادی از این مسائل حل می شود.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین از شاپرک، «سامانه جامع مدیریت پذیرندگان شاپرک» با هدف بهینه‌سازی ارائه خدمات، یکپارچه سازی داده‌ها، تصحیح مدل داده پذیرندگی و اعتبارسنجی داده‌های پذیرندگان به صورت آنلاین، از امروز، اول آبان ماه سال 1395، وارد فاز عملیاتی شد.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت، با استفاده از این سامانه، به دلیل برخورداری از قابلیت‌ها وامکانات فنی و امنیتی مناسب، می‌توانند درخواست‌های تعریف و به‌روزرسانی تمامی سطوح داده‌های پذیرندگی نظیر پذیرنده، فروشگاه و پایانه را به صورت آنلاین ثبت و پیگیری کرده که این امر موجب تسریع در ارائه خدمات و افزایش رضایت پذیرندگان خواهد شد.

براساس این گزارش، به کارگیری سامانه جامع مدیریت پذیرندگان شاپرک، موجب «کنترل سیتماتیک و رفع خطای انسانی در ثبت داده‌ها»، «افزایش سرعت و دقت در ورود داده‌ها» و «اعتبارسنجی داده‌ها » خواهد شد. شایان ذکر است، با راه‌اندازی سامانه مذکور و سایر اقدامات و پروژه‌های شاپرک در حوزه پالایش داده‌ها، با داده‌های پالایش شده و صحیح پذیرندگان، امکان ارائه اطلاعات و گزارشهای تحلیلی دقیق تری در راستای تصمیم سازی و سیاستگذاری در شبکه پرداخت کشور فراهم خواهد شد.

۱۳۹۵/۸/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: