نسخه چاپی

تعریف و تمجید دری نجف‌آبادی از روحانی!

نماینده ولی فقیه در استان مركزی با بیان این‌كه دكتر روحانی از دولتمردان، شاگردان و فرهیختگان اردوگاه امام راحل است، گفت: روحانی در جریان انقلاب اسلامی سهم بسزایی داشته و در عرصه های گوناگون ایران اسلامی به خوبی نقش آفرینی كرده است.

به گزارش نما به نقل از رسا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک لحظاتی پیش در آیین دیدار رییس جمهوری با مردم در ورزشگاه شهدای پنجم مرداد اراک، بیان کرد: انتظار است سفر هیأت دولت تدبیر و امید، تحولی برای معیشت مردم ایجاد کند و زمینه افزایش اشتغال در این استان به عنوان یک مسأله ضروری در استان فراهم شود.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: امیدواریم در این سفر، مشکلات اقتصادی، محیط زیست، معضلات بیکاری و کارگری و بحران آب در این استان به درستی دیده و برای آن تصمیمات کارگشا گرفته شود و تحولی در صنایع و ظرفیت های عظیم این استان که در سال های گذشته دچار مشکل شده است، ایجاد شود.

کاهش تورم و حمایت از سلامت و بهداشت جامعه

آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه کاهش تورم و حمایت از سلامت و بهداشت جامعه از اقدامات برجسته این دولت بوده است، اظهار داشت: امیدواریم با برنامه ریزی ها و تلاش فعالانه دولت مشکلات اقتصادی در استان مرکزی کاهش یابد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه مردم سالاری دینی به عنوان یک اصل در جامعه حاکم است، گفت: در طول 38 سال گذشته مردم فداکار این سرزمین همواره حامی نظام بوده اند و در راه آرمان ها و ارزش های نظام نقش آفرینی داشته اند.

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه استان مرکزی استان امام راحل است، خاطرنشان کرد: امام خمینی خدمات زیادی را برای کشور و نظام اسلامی داشته است و خبرگان رهبری پس از ایشان بهترین تصمیم را برای رهبری گرفتند.

فراهم کردن عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران

آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی از دولتمردان، شاگردان و فرهیختگان اردوگاه امام راحل است، گفت: دکتر روحانی در جریان انقلاب اسلامی سهم بسزایی داشته است و در عرصه های گوناگون ایران اسلامی به خوبی نقش آفرینی کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: امروز خدا را شکر می کنیم که فردی هدایت کشتی اجرایی کشور را عهده‌دار دارد که از دوستداران و فرهیختگان اردوگاه امام راحل است و در ابعاد بین‌المللی زمینه آرامش، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده است.

دیدار برگزاری نشست توسعه و سرمایه گذاری با حضور فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی، دیدار با نخبگان، علما و برگزیدگان استان مرکزی، بازدید از شرکت ماشین سازی اراک و بهره برداری از طرح های اقتصادی و عمرانی به صورت ویدئو کنفرانس از جمله برنامه های تدارک شده این سفر در روز نخست در شهرستان اراک است.

۱۳۹۵/۸/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: